kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area R
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
FC - Seniori -75
FC - Seniori -86
FC - Seniori +91
LK - Juniori -51
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Seniori -57
LK - Seniori -60
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniorke -56
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori -86
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori +91
FC - Seniori -75
R038
456
0
ALEN KOVAČEVIĆ (KBVS)
562
3
DINO KURJAKOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. DINO KURJAKOVIĆ, "ZINO"
2. ALEN KOVAČEVIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ----
3. ----
FC - Seniori -86
R039
628
0
MIRSAD SADIBASIC (FATIH)
627
3
DZEMALUDIN ZEBA (KBS SA)
Medalists
1. DZEMALUDIN ZEBA, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
2. MIRSAD SADIBASIC, FATIH GYM
3. ----
3. ----
FC - Seniori +91
R001
315
0
FUAD ČAMDŽIĆ (W)
373
3
MAHIR TURKO (FOJNICA)
217
DAMIR BEGLEROVIĆ (N. GRAD)
154
ALIJA BEKTAŠ (IZAZOV)
338
MARIO MATUKA (TGRBROD)
R024
373
2
MAHIR TURKO (FOJNICA)
217
1
DAMIR BEGLEROVIĆ (N. GRAD)
R025
154
3
ALIJA BEKTAŠ (IZAZOV)
338
0
MARIO MATUKA (TGRBROD)
R059
373
3
MAHIR TURKO (FOJNICA)
154
0
ALIJA BEKTAŠ (IZAZOV)
Medalists
1. MAHIR TURKO, KBV FOJNICA
2. ALIJA BEKTAŠ, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. DAMIR BEGLEROVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. MARIO MATUKA, TIGAR BROD
LK - Juniori -51
R011
64
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
239
1
JOVAN MARTINOVIĆ (DŽIMA)
235
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
R050
64
3
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
235
0
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
Medalists
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
3. JOVAN MARTINOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ----
LK - Juniori -60
R040
39
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
236
3
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
Medalists
1. NIKOLA RATKOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. FILIP GRETIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
R002
285
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
15
0
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
232
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
354
DARKO NAJDOV (MK)
468
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
R026
285
0
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
232
3
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
R027
354
2
DARKO NAJDOV (MK)
468
1
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
R060
232
0
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
354
3
DARKO NAJDOV (MK)
Medalists
1. DARKO NAJDOV, Macedonia WAKO
2. ILIJA VUJOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ALMIN HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Juniori -67
R012
621
3
LUKA PETRUSIC (KBKBR)
14
0
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R013
274
1
ADIL CENANOVIC (FBH)
115
2
DARKO KRSTEV (MK)
R051
621
3
LUKA PETRUSIC (KBKBR)
115
0
DARKO KRSTEV (MK)
Medalists
1. LUKA PETRUSIC, kbk bar
2. DARKO KRSTEV, Macedonia WAKO
3. ERIK BUZA, TEAM BUZA
3. ADIL CENANOVIC, FAVORIT BH
LK - Juniori -71
R014
275
1
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
600
2
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
R015
633
1
MILOŠ UJOŠEVIĆ (KBKBR)
175
2
SLAGAN DIMIC (MK)
R052
600
3
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
175
0
SLAGAN DIMIC (MK)
Medalists
1. ALIHODZIC MIRZA, kbk bar
2. SLAGAN DIMIC, Macedonia WAKO
3. RASIM ALUNOVIĆ, FAVORIT BH
3. MILOŠ UJOŠEVIĆ, kbk bar
LK - Juniori -81
R003
28
0
TARIK LATOVIĆ (ILID-SA)
448
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
486
ESAD KADRIĆ (KBVFTC)
346
FILIP SEKULOVIC (KBK"081)
142
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
R028
448
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
486
0
ESAD KADRIĆ (KBVFTC)
R029
346
1
FILIP SEKULOVIC (KBK"081)
142
2
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
R061
448
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
142
0
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
Medalists
1. ENSAR KOŽO, Isak-Ze
2. ALBERT UGRINCIC, JUMRUK GYM
3. ESAD KADRIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. FILIP SEKULOVIC, KBK"081" PODGORICA
LK - Juniori -86
R016
372
0
TOMISLAV NIKOLIĆ (MMABULS)
6
3
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
77
BOSKO BEZAREVIC (PV)
R053
6
3
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
77
0
BOSKO BEZAREVIC (PV)
Medalists
1. SADIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. BOSKO BEZAREVIC, PLJEVLJA
3. TOMISLAV NIKOLIĆ, BULLS
3. ----
LK - Juniorke -60
R017
515
0
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
124
0
JOVANA ARSOVA (MK)
R018
273
3
EMA BAJRIĆ (FBH)
21
0
FATIMA KURDIĆ (ILID-SA)
R054
515
0
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
273
3
EMA BAJRIĆ (FBH)
Medalists
1. EMA BAJRIĆ, FAVORIT BH
2. DŽENETA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. FATIMA KURDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
LK - Juniorke -65
R041
66
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
177
0
VIKTORIJA VARADINOVA (MK)
Medalists
1. ŠEJLA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. VIKTORIJA VARADINOVA, Macedonia WAKO
3. ----
3. ----
LK - Seniori -57
R020B
483
0
ADNAN KUDUZOVIĆ (KBVFTC)
174
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
634
MIRZA TOPUZ (KAKANJ)
R042
174
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
634
0
MIRZA TOPUZ (KAKANJ)
Medalists
1. ANES DIZDAR, KBV "SPARTA"Sarajevo
2. MIRZA TOPUZ, CBS KAKANJ
3. ADNAN KUDUZOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
LK - Seniori -60
R019
616
0
VELJKO PETROVIĆ (MORAVA)
144
3
VELDIN SARAK (JUMRUK)
506
DINO SUDIĆ (AMENO)
R055
144
0
VELDIN SARAK (JUMRUK)
506
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. VELDIN SARAK, JUMRUK GYM
3. VELJKO PETROVIĆ, KBK "MORAVA" SRBIJA
3. ----
LK - Seniori -67
R004
284
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
625
2
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R005
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
145
0
EDIN MUTIĆ (JUMRUK)
508
PETAR MUŠURA (AMENO)
R030
625
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R031
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
508
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
R062
5
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
611
1
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Medalists
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. PETAR MUŠURA, AMENO
LK - Seniori -71
R006
584
1
SLAVOLJUB BUDESA (,,056")
507
2
DINO TAĆI (AMENO)
22
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
614
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
ELMAZ RAKIPI (MK)
R032
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
22
0
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
R033
614
3
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
0
ELMAZ RAKIPI (MK)
R063
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
614
0
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
Medalists
1. DINO TAĆI, AMENO
2. ALEKSANDER KOSTIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ASMIR TAHIROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ELMAZ RAKIPI, Macedonia WAKO
LK - Seniori -75
R007
444
0
HARIS LJAJIĆ (111!!!!)
282
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
345
VASILIJE TERZIC (KBK"081)
R008
610
3
MILOS PETROVIC (KBKBR)
615
0
DARKO RISTIĆ (MORAVA)
360
ERMIN LUGAN (BALKANK)
R034
282
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
345
0
VASILIJE TERZIC (KBK"081)
R035
610
0
MILOS PETROVIC (KBKBR)
360
3
ERMIN LUGAN (BALKANK)
R064
282
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
360
0
ERMIN LUGAN (BALKANK)
Medalists
1. LUKA SPREMO, KBK BATAJNICA
2. ERMIN LUGAN, BALKAN KONJIC
3. VASILIJE TERZIC, KBK"081" PODGORICA
3. MILOS PETROVIC, kbk bar
LK - Seniori -81
R043
41
0
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
228
3
NIKOLA DROBNJAK (,,056")
Medalists
1. NIKOLA DROBNJAK, KBC,,056,, Zvornik"
2. KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Seniori -86
R044
632
0
AMAR BABAIĆ (KBVFTC)
613
3
MIRSAD SADIBASIC (FATIH)
Medalists
1. MIRSAD SADIBASIC, FATIH GYM
2. AMAR BABAIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LK - Seniori -91
R020
466
0
NEDŽAD HODŽIĆ (KBVFTC)
135
3
MILAN KUBIN (MK)
R020A
147
0
JASMIN HUSEJNOVIC (JUMRUK)
637
3
AHMED KRNJIĆ (ISAK-ZE)
R056
135
0
MILAN KUBIN (MK)
637
3
AHMED KRNJIĆ (ISAK-ZE)
Medalists
1. AHMED KRNJIĆ, Isak-Ze
2. MILAN KUBIN, Macedonia WAKO
3. JASMIN HUSEJNOVIC, JUMRUK GYM
3. NEDŽAD HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LK - Seniori +91
R009
75
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
313
0
ELMIR GORAK (W)
230
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
R010
76
0
MLADEN SLJIVIC (PV)
143
3
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
100
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
R036
75
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
230
0
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
R037
143
0
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
100
3
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
R065
75
0
ALIJA SELMANOVIC (PV)
100
3
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
Medalists
1. ALEKSANDAR DIMOVSKI, Macedonia WAKO
2. ALIJA SELMANOVIC, PLJEVLJA
3. ESMIR ESKIC, JUMRUK GYM
3. ALEKSANDAR DANILOVIC, Kik boks klub "Lovćen"
LK - Seniorke -56
R045
622
0
AMRA OKUGIĆ (FBH)
78
3
DRAGANA VITKOVIĆ (TRN2010)
Medalists
1. DRAGANA VITKOVIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. AMRA OKUGIĆ, FAVORIT BH
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -81
R046
201
3
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
241
0
MATIAS GELJIC (SG)
Medalists
1. REMZO GUSINAC, Sandzak Warriors Novi Pazar
2. MATIAS GELJIC, KBS Storm Gym
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -86
R047
355
3
ABEDIN HALILOVIĆ (BALKANK)
84
0
JURE BREČIĆ (SPARMT)
Medalists
1. ABEDIN HALILOVIĆ, BALKAN KONJIC
2. JURE BREČIĆ, SPARTA
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -71
R048
586
3
ENID ŠPAGO (BALKANK)
461
0
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
Medalists
1. ENID ŠPAGO, BALKAN KONJIC
2. ALEKSANDER KOSTIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -75
R049
37
1
RASIM BAŠIĆ (KBS SA)
125
2
LJUBO JALOVI (VRBAS)
Medalists
1. LJUBO JALOVI, KBS "Vrbas"
2. RASIM BAŠIĆ, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -86
R021
620
0
DUJE ŠILJEG (SPARMT)
38
3
ADNAN ZULCIC (KBS SA)
509
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
R057
38
0
ADNAN ZULCIC (KBS SA)
509
3
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
Medalists
1. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
2. ADNAN ZULCIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. DUJE ŠILJEG, SPARTA
3. ----
K1 - Seniori +91
R023
445
3
ALDIN HUSNIĆ (REFLEX)
624
0
JOSIP BRTAN (MMABULS)
92
SRĐAN ŠORMAZ (888)
R058
445
3
ALDIN HUSNIĆ (REFLEX)
92
0
SRĐAN ŠORMAZ (888)
Medalists
1. ALDIN HUSNIĆ, Reflex
2. SRĐAN ŠORMAZ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
3. JOSIP BRTAN, BULLS
3. ----