kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area R
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Stariji kadeti -32*
KL - Stariji kadeti -37*
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
KL - Stariji kadeti +69
3055
197
1
BENJAMIN DŽINDO (N. GRAD)
511
2
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
291
ANTONIO LUKIC (ULCINJ)
3057
46
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
424
0
AHMED KARIĆ (PAŠA ZE)
559
ELMIN BEGANOVIĆ (BIHAC)
3058
131
1
NIKOLA NACEV (MK)
408
2
ESAD OMEROVIĆ (WIZARD )
57
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
3059
83
1
MARIO ŠUTALO (SPARMT)
331
2
MIRZA MONJARČIĆ (W)
537
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
3060
511
0
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
291
0
ANTONIO LUKIC (ULCINJ)
3061
46
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
559
0
ELMIN BEGANOVIĆ (BIHAC)
3062
408
0
ESAD OMEROVIĆ (WIZARD )
57
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
3063
331
3
MIRZA MONJARČIĆ (W)
537
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
3064
291
0
ANTONIO LUKIC (ULCINJ)
46
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
3065
57
2
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
331
1
MIRZA MONJARČIĆ (W)
3067
46
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
57
0
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
Medalists
1. HUSO TURIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
3. ANTONIO LUKIC, Albulena
3. MIRZA MONJARČIĆ, KBK BREZA