kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniori -69
3088
260
2
MIRHAT POPOVIC (ULCINJ)
170
1
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
3090
218
0
IRHAD RADAČA (N. GRAD)
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
3091
157
0
MERVAN OMANOVIĆ (IZAZOV)
211
3
AMAR FALAN (WIZARD )
3092
443
3
TARIK UDOVCIC (111!!!!)
24
0
AZIZ HUREM (ILID-SA)
3093
287
0
HAZRET CUCA (ULCINJ)
326
3
ALEKSANDAR KOVACEVIC (123456)
3094
350
1
NOVICA TERZIĆ (GACKO)
369
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
3095
554
0
ELDIN VOJIC (BIHAC)
208
3
EDVIN POPARA (WIZARD )
629
VALJON BEHTES (MK)
3096
260
0
MIRHAT POPOVIC (ULCINJ)
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
3097
211
3
AMAR FALAN (WIZARD )
443
0
TARIK UDOVCIC (111!!!!)
3098
326
1
ALEKSANDAR KOVACEVIC (123456)
369
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
3099
208
1
EDVIN POPARA (WIZARD )
629
2
VALJON BEHTES (MK)
3100
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
211
0
AMAR FALAN (WIZARD )
3101
369
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
629
0
VALJON BEHTES (MK)
3103
417
2
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
369
1
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. MILIKA TEPAVČEVIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR FALAN, KBS "WIZARD" Hadžići
3. VALJON BEHTES, Macedonia WAKO