kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori +94
LC - Seniori -63
2071
398
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
353
3
BAJRAM RAMADANI (MK)
Medalists
1. BAJRAM RAMADANI, Macedonia WAKO
2. ROBERT ĆORIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
2072
454
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
422
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
2073
322
0
EDIN DEDIĆ (W)
423
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. EDIN DEDIĆ, KBK BREZA
3. ----
3. ----
LC - Seniori -79
2074
2
0
AJREDIN AJETI (KBK SPA)
484
3
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
316
IRHAN ČEHAJIĆ (W)
2076
484
0
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
316
3
IRHAN ČEHAJIĆ (W)
Medalists
1. IRHAN ČEHAJIĆ, KBK BREZA
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AJREDIN AJETI, KBK Spartanac-A Top Team
3. ----
LC - Seniori -84
2075
401
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
336
2
MARJAN MIHOVIL BAN (TGRBROD)
269
ROBERT SABLJO (GROM)
2077
336
2
MARJAN MIHOVIL BAN (TGRBROD)
269
1
ROBERT SABLJO (GROM)
Medalists
1. MARJAN MIHOVIL BAN, TIGAR BROD
2. ROBERT SABLJO, KBK GROM Posušje
3. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Seniori -89
2078
333
3
MARIO MATUKA (TGRBROD)
532
0
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
623
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
2080
333
2
MARIO MATUKA (TGRBROD)
623
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. MARIO MATUKA, TIGAR BROD
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Seniori +94
2079
574
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
476
0
STEFAN KNEŽEVIĆ (KBVS)
Medalists
1. JOSIP SEMREN, GOLDEN GLORY LIVNO
2. STEFAN KNEŽEVIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ----
3. ----