kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -89
LC - Juniori +94
LC - Juniori -57
2052
543
1
ZARIF SEFIĆ (BIHAC)
378
2
DŽAN KLISURA (FOJNICA)
Medalists
1. DŽAN KLISURA, KBV FOJNICA
2. ZARIF SEFIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
2054
396
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
612
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
502
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
317
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
376
AHMED BULJINA (FOJNICA)
2056
612
1
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
502
2
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
2055
317
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
376
3
AHMED BULJINA (FOJNICA)
2059
502
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
376
3
AHMED BULJINA (FOJNICA)
Medalists
1. AHMED BULJINA, KBV FOJNICA
2. IBRAHIM NADAREVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
LC - Juniori -69
2057
368
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
553
0
ELDIN VOJIC (BIHAC)
2058
374
0
MEŠA BAKIR (FOJNICA)
578
3
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
2061
368
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
578
0
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MEHRIM BAŠIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. ELDIN VOJIC, "ZINO"
3. MEŠA BAKIR, KBV FOJNICA
LC - Juniori -74
2060
425
1
HARIS ŠARIĆ (WIZARD )
547
2
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
318
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
2062
547
2
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
318
1
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ALMIR KASUPOVIĆ, "ZINO"
2. MURIZ HADZIKADUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. HARIS ŠARIĆ, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ----
LC - Juniori -79
2063
292
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
400
0
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
312
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2066
292
2
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
312
1
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SEMIR IRIŠKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Juniori -89
2064
207
0
ELHAN SELMANOVIĆ (WIZARD )
363
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
2065
375
3
KERIM DURAK (FOJNICA)
298
0
ELDAR HASIĆ (ĐERZELZ)
2067
363
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
375
0
KERIM DURAK (FOJNICA)
Medalists
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. KERIM DURAK, KBV FOJNICA
3. ELHAN SELMANOVIĆ, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ELDAR HASIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniori +94
2068
564
3
HARIS ZJAKIĆ (BIHAC)
267
0
IVAN ROMIĆ (GROM)
Medalists
1. HARIS ZJAKIĆ, "ZINO"
2. IVAN ROMIĆ, KBK GROM Posušje
3. ----
3. ----