kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Glina Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MOSLAVAC
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-24
PF - Dječaci početnici-27
PF - Dječaci početnici+36
PF - Djevojčice početnice-27
PF - Djevojčice početnice-30
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Dječaci početnici-24
2001
134
7
LUKA ČAKARIĆ (KUTINA)
93
0
DAVID PAPIĆ (TIGAR)
91
ANDREJ GRŽAC (TIGAR)
2004
134
6
LUKA ČAKARIĆ (KUTINA)
91
0
ANDREJ GRŽAC (TIGAR)
Medalists
1. LUKA ČAKARIĆ, KUTINA
2. ANDREJ GRŽAC, TIGAR, Karlovac
3. DAVID PAPIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Dječaci početnici-27
2002
235
0
TONI ČUNKO (TIGAR)
2
6
ARIAN BILOBRK (GLINA)
2003
141
5
MARKO HAMZIĆ (KUTINA)
151
9
ANTE HORVAT (KBK TD)
2006
2
7
ARIAN BILOBRK (GLINA)
151
6
ANTE HORVAT (KBK TD)
Medalists
1. ARIAN BILOBRK, GLINA
2. ANTE HORVAT, DRAGON&SOKOL
3. TONI ČUNKO, TIGAR, Karlovac
3. MARKO HAMZIĆ, KUTINA
PF - Dječaci početnici+36
2009
189
2
ANDREAS MARANIĆ (KBK MOS)
140
6
GORAN MOCONJA (KUTINA)
Medalists
1. GORAN MOCONJA, KUTINA
2. ANDREAS MARANIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-27
2010
137
3
MARIJA LUCIJA ČOVIĆ (KUTINA)
138
8
NIKA VONDRA (KUTINA)
Medalists
1. NIKA VONDRA, KUTINA
2. MARIJA LUCIJA ČOVIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-30
2011
150
5
MAJA HORVAT (KBK TD)
173
12
MIA JELINEK (KUTINA)
Medalists
1. MIA JELINEK, KUTINA
2. MAJA HORVAT, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
2017
199
8
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
143
3
IVA MIA KUKIĆ (KUTINA)
2018
195
2
EVA MARKOVIĆ (KBK MOS)
142
6
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
2020
199
6
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
142
8
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. GABRIELA STARČEVIĆ, KUTINA
2. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. EVA MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. IVA MIA KUKIĆ, KUTINA