kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniori -74
PF - Juniorke -50
PF - Seniori -63
PF - Grand ch. kadeti
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti +69
LC - Seniori -63
PF - Mlađi kadeti -37
7
1181
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
821
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1072
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1564
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
867
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
143
0
DORIAN HORVAT (ZG)
939
7
LUKA HUŠAK (LAV)
7
1805
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1273
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
1390
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1084
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1665
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
7
77
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
230
2
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1238
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
807
1
SARINO ZÖTTL (WKC)
1001
7
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
378
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
992
6
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1318
4
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
631
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1072
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
5
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
867
7
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
939
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1020
8
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1390
4
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1665
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1071
7
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
1238
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
10
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
992
1
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
631
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
61
MARK STUMPF (DBRCZTM)
867
0
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
1020
5
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
1390
2
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
210
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
631
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
1001
9
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
978
4
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1001
10
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
Medalists
1. RIO WILLIAMS, Team Bristol
2. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. ŽIGA ZAGORANSKI, KBV Proficiogroup Hwarang
3. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče