kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -65
LK - Seniorke +70
LK - Seniorke -56
R2026
1657
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
1039
0
ANČICA ANĐELIĆ (IMPACT)
720
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
R2055
1657
2
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
720
1
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. ANČICA ANĐELIĆ, IMPACT
3. ----
LK - Seniorke -60
R2043
975
0
KATARINA BAČIĆ (SPARTAN)
1286
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KATARINA BAČIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniorke -65
R2044
359
3
IZABELA DZIOPA (AEP)
1303
0
AGNIESZKA SPOCHACZ (NOWASÓL)
Medalists
1. IZABELA DZIOPA, AEP Vorenus
2. AGNIESZKA SPOCHACZ, Fighter Nowa Sól
3. ----
3. ----
LK - Seniorke +70
R2045
133
1
MINELA SELMAN (ILID-SA)
1304
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. MINELA SELMAN, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----