kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniori -79
.3
768
0
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
651
0
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
.3
277
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
23
0
TÓTH VIKTOR (LSP)
.3
220
2
DAVID SORGER (TEAM GR)
506
1
ÁDÁM KOVÁCS (CONTROL)
.3
1759
0
ZOLTAN BALINT (KIRALY)
1633
3
DEJAN MIOČ (GEPARD)
.3
651
0
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
277
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
.3
220
3
DAVID SORGER (TEAM GR)
1633
0
DEJAN MIOČ (GEPARD)
.3
277
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
220
0
DAVID SORGER (TEAM GR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. DAVID SORGER, Team Gratwein
3. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE
3. DEJAN MIOČ, Taekwon-do Klub Gepard