kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Grand ch. kadeti
PF - Grand ch. kadeti
P
1255
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1622
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1015
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1547
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1032
KAI HARVEY (TEAMSAS)
P
550
5
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1530
4
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1035
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
268
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
1216
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
P
1255
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1015
0
PAUL WHETTON (WAKO GB)
P
1547
5
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1032
4
KAI HARVEY (TEAMSAS)
P
550
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1035
11
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
P
268
9
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
1216
6
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
P
1255
8
MARKO DŽIN (PLANET)
1547
2
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
P
1035
9
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
268
4
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
P
1255
10
MARKO DŽIN (PLANET)
1035
7
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LIAM SPAIN, Team SAS
3. GUADALAXARA ANDREA, Team Lombardia
3. SANDRO GABRIEL PETERS, Lalli1 Team