kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u PF i LK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LK - Mlađi juniori
LK - Mlađe juniorke
LK - Stariji juniori
LK - Starije juniorke
LK - Seniori A
LK - Seniorke A
LK - Seniori B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Stariji juniori - 60
LK - Stariji juniori - 63,5
LK - Stariji juniori - 67
LK - Stariji juniori - 71
LK - Stariji juniori - 75
LK - Stariji juniori - 81
LK - Stariji juniori -86
LK - Stariji juniori - 91
LK - Stariji juniori +91
LK - Stariji juniori - 60
R009
35
0
NJEGOŠ KOVAČ (KBS)
26
3
SAFER HABIBOVIĆ (KBSLT)
47
DZAN ZDRALE (BALKANK)
R046
26
1
SAFER HABIBOVIĆ (KBSLT)
47
2
DZAN ZDRALE (BALKANK)
Medalists
1. DZAN ZDRALE, BALKAN KONJIC
2. SAFER HABIBOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. NJEGOŠ KOVAČ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
LK - Stariji juniori - 63,5
R010
106
0
MAK TUTIĆ (KBV RAT)
153
3
RADE STARČEVIĆ (MODRIČA)
R011
163
0
STEFAN DOBRIJEVIC (ARES BL)
155
3
NIKOLA CETIĆ (MODRIČA)
R047
153
2
RADE STARČEVIĆ (MODRIČA)
155
1
NIKOLA CETIĆ (MODRIČA)
Medalists
1. RADE STARČEVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
2. NIKOLA CETIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
3. MAK TUTIĆ, KBV Ratnik
3. STEFAN DOBRIJEVIC, KBS Ares Banja Luka
LK - Stariji juniori - 67
R031
9
2
CVIJETIN VUJANOVIĆ (BRČKO )
180
1
JOVAN VUCENOVIC (ARES BL)
Medalists
1. CVIJETIN VUJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
2. JOVAN VUCENOVIC, KBS Ares Banja Luka
3. ----
3. ----
LK - Stariji juniori - 71
R012
38
3
MALIK BEKTAS (GLDTRSA)
127
0
GORAN ZEKANOVIĆ (PANTER)
R013
34
3
LUKA LOPATIĆ (KBS)
16
0
ALEN ĐOZO (SUPERP)
R048
38
0
MALIK BEKTAS (GLDTRSA)
34
3
LUKA LOPATIĆ (KBS)
Medalists
1. LUKA LOPATIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. MALIK BEKTAS, KBS "Gladiator Team" SARAJEVO
3. ALEN ĐOZO, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. GORAN ZEKANOVIĆ, Panter Bijeljina
LK - Stariji juniori - 75
R014
178
0
VELJKO TEPIC (ARES BL)
207
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
R015
104
0
EMRAH HOTIC (CIRO)
51
3
NEVEN STOJANOVIĆ (MODRIČA)
R049
207
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
51
0
NEVEN STOJANOVIĆ (MODRIČA)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. NEVEN STOJANOVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
3. VELJKO TEPIC, KBS Ares Banja Luka
3. EMRAH HOTIC, Kbk Galaja
LK - Stariji juniori - 81
R002
23
0
BENJAMIN POTURAK (JUMRUK)
126
3
EMIN TIHIĆ (PANTER)
137
TOMISLAV ŠENDULA (ILID-SA)
37
DIN PLEHO (GLDTRSA)
100
MUHAMED SAFEROVIC (CIRO)
R025
126
3
EMIN TIHIĆ (PANTER)
137
0
TOMISLAV ŠENDULA (ILID-SA)
R026
37
3
DIN PLEHO (GLDTRSA)
100
0
MUHAMED SAFEROVIC (CIRO)
R057
126
3
EMIN TIHIĆ (PANTER)
37
0
DIN PLEHO (GLDTRSA)
Medalists
1. EMIN TIHIĆ, Panter Bijeljina
2. DIN PLEHO, KBS "Gladiator Team" SARAJEVO
3. TOMISLAV ŠENDULA, Ilidža Sarajevo
3. MUHAMED SAFEROVIC, Kbk Galaja
LK - Stariji juniori -86
R016
138
2
ROMAN LIVANČIĆ (ILID-SA)
62
1
MUHAMED MEHMEDOVIĆ (FBH)
15
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
R050
138
0
ROMAN LIVANČIĆ (ILID-SA)
15
3
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
Medalists
1. BENJAMIN MEMIJA, Kicboxing Akademija "SuperPro"
2. ROMAN LIVANČIĆ, Ilidža Sarajevo
3. MUHAMED MEHMEDOVIĆ, FAVORIT BH
3. ----
LK - Stariji juniori - 91
R032
42
3
NURDZIHAN VELAGIC (GLDTRSA)
161
0
BELMIN ŠUBO (ILID-SA)
Medalists
1. NURDZIHAN VELAGIC, KBS "Gladiator Team" SARAJEVO
2. BELMIN ŠUBO, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
LK - Stariji juniori +91
R017
154
0
STEFAN CVIJANOVIĆ (MODRIČA)
183
3
ŠEFIK HASIĆ (ĐERZELZ)
21
AJDIN GADŽO (SUPERP)
R051
183
3
ŠEFIK HASIĆ (ĐERZELZ)
21
0
AJDIN GADŽO (SUPERP)
Medalists
1. ŠEFIK HASIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. AJDIN GADŽO, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. STEFAN CVIJANOVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
3. ----