kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u PF i LK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LK - Mlađi juniori
LK - Mlađe juniorke
LK - Stariji juniori
LK - Starije juniorke
LK - Seniori A
LK - Seniorke A
LK - Seniori B
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -47
B004
115
17
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
230
2
AJDIN NUHANOVIĆ (CAZIN)
B005
164
15
ANES MACANOVIĆ (CAZIN)
92
1
MERIS HAJDAREVIĆ (KALESIJ)
B007
115
13
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
164
8
ANES MACANOVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. ANES MACANOVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. AJDIN NUHANOVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. MERIS HAJDAREVIĆ, KBS Golden team Kalesija
PF - Stariji kadeti -52
B008
149
2
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
187
13
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. ISHAK MURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. MEHMED BEJTIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
B009
73
11
PETAR BILUSIC (2002BIH)
147
14
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
131
EDI JUSIC (JEZERSK)
B012
147
7
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
131
9
EDI JUSIC (JEZERSK)
Medalists
1. EDI JUSIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
2. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. PETAR BILUSIC, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
B010
189
10
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
93
0
ENES ČIKARIĆ (KALESIJ)
B011
220
11
DAVUD SPAHOVIĆ (TAEKYON)
236
8
FARIS AJKIC (BIHAC)
B014
189
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
220
2
DAVUD SPAHOVIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
2. DAVUD SPAHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ENES ČIKARIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. FARIS AJKIC, "ZINO"
PF - Stariji kadeti -69
B013
217
10
DŽAN SALAN (TAEKYON)
82
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
151
DŽENIS HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
B015
217
3
DŽAN SALAN (TAEKYON)
151
5
DŽENIS HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DŽENIS HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. DŽAN SALAN, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. DŽEMO SARAJLIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
B016
157
0
ANEL DEDIĆ (TEŠANJ)
160
10
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
Medalists
1. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
2. ANEL DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----