kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u KL i FC
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"ZINO"
BALKAN KONJIC
CBS"Tešanj"Tešanj
Golden glove Tesanj
Ilidža Sarajevo
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "TIGAR"
Kbk Galaja
KBK HAMZA Visoko
KBK IGMA - Foča
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV Kurto
KBV Laktasi
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
Radnicki
Ratnik
Reflex
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
wolf Šamac
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Mlađi kadeti -37
KL - Mlađi kadeti -42
KL - Mlađi kadeti +47
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -69
KL - Starije kadetkinje -46
FC - Seniori B-75
FC - Seniori B+91
KL - Mlađi kadeti -37
A009
85
1
ALI SMAJLOVIC (KBVISAK)
70
2
TARIK KARIĆ (KBVFTC)
67
DZENAN TUTIC (POKOJ)
9
EDIB JUGOVIĆ (KBSLT)
32
FARUK KAMERIC (CIRO)
A011
70
2
TARIK KARIĆ (KBVFTC)
67
1
DZENAN TUTIC (POKOJ)
A012
9
0
EDIB JUGOVIĆ (KBSLT)
32
3
FARUK KAMERIC (CIRO)
A014
70
3
TARIK KARIĆ (KBVFTC)
32
0
FARUK KAMERIC (CIRO)
Medalists
1. TARIK KARIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. EDIB JUGOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
KL - Mlađi kadeti -42
A013
93
3
TEO MISKIC (KBVISAK)
202
0
JUSUF OSMANCEVIC (MUSA123)
A015
71
3
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
141
0
NIKŠA KEŠKIĆ (BIH)
A016
115
3
IBRAHIM ČIŠIJA (USORA)
13
0
EMAN MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
A017
207
3
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
142
0
PETAR PAŠALIĆ (BIH)
A018
93
0
TEO MISKIC (KBVISAK)
71
3
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
A019
115
0
IBRAHIM ČIŠIJA (USORA)
207
3
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
A021
71
3
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
207
0
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
Medalists
1. SALAHUDIN ZILDŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. AGANOVIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
3. TEO MISKIC, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. IBRAHIM ČIŠIJA, KBS "TITANIUM" Usora
KL - Mlađi kadeti +47
A026
83
3
NEMANJA DELIĆ (2222222)
23
0
IVAN GOLIJANIN (TRN2010)
A028
132
0
VEDAD PADŽIĆ (KALESIJ)
53
3
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
A029
235
0
MUHAMED FAZLIĆ (KALESIJ)
15
3
ADIN HABIBOVIĆ (KBSLT)
22
KERIM HAJRO (HAMZAVI)
A030
83
0
NEMANJA DELIĆ (2222222)
53
3
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
A031
15
0
ADIN HABIBOVIĆ (KBSLT)
22
3
KERIM HAJRO (HAMZAVI)
A033
53
3
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
22
0
KERIM HAJRO (HAMZAVI)
Medalists
1. ELVIN ŠOMIĆ, KBC "Bihać"
2. KERIM HAJRO, KBK HAMZA Visoko
3. NEMANJA DELIĆ, TIGAR Gacko
3. ADIN HABIBOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
KL - Stariji kadeti -37
A038
212
1
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
16
2
AVDO MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
Medalists
1. AVDO MEHMEDOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
2. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
B010
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
125
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
145
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
241
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B012
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
145
0
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
B013
241
3
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
0
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B015
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
241
0
OBRAD GAZDIC (KBV)
Medalists
1. FARIS GANIJA, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. OBRAD GAZDIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. IVO ČALIĆ, Ilidža Sarajevo
3. NEDIM PERENDA, KBS " LUGAN TEAM"
KL - Starije kadetkinje -46
A051
216
0
DIZDAREVIĆ EMA (MUSTAFA)
6
3
SENEMA LUGAN (KBSLT)
19
MIRJANA MASTILOVIĆ (2222222)
A053
6
0
SENEMA LUGAN (KBSLT)
19
3
MIRJANA MASTILOVIĆ (2222222)
Medalists
1. MIRJANA MASTILOVIĆ, TIGAR Gacko
2. SENEMA LUGAN, KBS " LUGAN TEAM"
3. DIZDAREVIĆ EMA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
FC - Seniori B-75
R009
10
0
SMAIL KEMEZ (KBSLT)
170
3
FEHIM OMERHODŽIĆ (SPRTK)
Medalists
1. FEHIM OMERHODŽIĆ, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
2. SMAIL KEMEZ, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
3. ----
FC - Seniori B+91
R010
11
0
HARIS SEFER (KBSLT)
119
3
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
Medalists
1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. HARIS SEFER, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
3. ----