kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u KL i FC
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area R
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
FC - Mlađi juniori -51
FC - Mlađi juniori -57
FC - Mlađi juniori -71
FC - Mlađe juniorke -60
FC - Stariji juniori-67
FC - Stariji juniori-75
FC - Seniori A-91
FC - Seniorke A+70
FC - Seniori B-75
FC - Seniori B+91
FC - Mlađi juniori -51
R002
92
0
NAZIF KLISURA (MUSA123)
246
3
ELDIN GAČANIN (N. GRAD)
Medalists
1. ELDIN GAČANIN, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. NAZIF KLISURA, Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
3. ----
3. ----
FC - Mlađi juniori -57
R001
113
3
KENAN SMAKA (USORA)
178
0
ALDIN MATIĆ (BORAC)
86
NESIMI ALMIR (KBVISAK)
R011
113
3
KENAN SMAKA (USORA)
86
0
NESIMI ALMIR (KBVISAK)
Medalists
1. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. NESIMI ALMIR, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. ALDIN MATIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
FC - Mlađi juniori -71
R003
201
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
252
0
VUK MITOVIĆ (BRČKO )
Medalists
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
2. VUK MITOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
3. ----
3. ----
FC - Mlađe juniorke -60
R004
2
0
MARIJA VUJANOVIĆ (BRČKO )
108
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
Medalists
1. KANITA MUMINOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. MARIJA VUJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
3. ----
3. ----
FC - Stariji juniori-67
R005
112
0
MIDHAT SMAKA (USORA)
1
3
CVIJETIN VUJANOVIĆ (BRČKO )
Medalists
1. CVIJETIN VUJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
2. MIDHAT SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
3. ----
FC - Stariji juniori-75
R006
169
3
JASKO SKALIĆ (KURTO)
153
0
DRAZENKO KIZA (PERO)
Medalists
1. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
2. DRAZENKO KIZA, KBK "TIGAR"
3. ----
3. ----
FC - Seniori A-91
R007
140
3
HARIS ISLAMOVIĆ (ILID-SA)
62
0
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
Medalists
1. HARIS ISLAMOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
3. ----
FC - Seniorke A+70
R008
110
3
JASMINA MERDIĆ (USORA)
68
0
ZEHRINA KADRIĆ (KBVFTC)
Medalists
1. JASMINA MERDIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. ZEHRINA KADRIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
FC - Seniori B-75
R009
10
0
SMAIL KEMEZ (KBSLT)
170
3
FEHIM OMERHODŽIĆ (SPRTK)
Medalists
1. FEHIM OMERHODŽIĆ, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
2. SMAIL KEMEZ, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
3. ----
FC - Seniori B+91
R010
11
0
HARIS SEFER (KBSLT)
119
3
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
Medalists
1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. HARIS SEFER, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
3. ----