kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u KL i FC
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -70
KL - Seniori -63
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Stariji kadeti -63
B001
44
1
IMRAN IMSIROVIC (KURTO)
222
2
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
148
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
B002
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
158
0
ESMIN FORIC (SG)
154
ANEL VELIJA (RATNIK1)
B003
27
0
ARSEN GRAHOVAC (VELEZ)
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
18
KRISTIJAN TRIFKOVIĆ (BRČKO )
121
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
54
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
B004
222
0
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
148
3
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
B005
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
154
0
ANEL VELIJA (RATNIK1)
B006
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
18
0
KRISTIJAN TRIFKOVIĆ (BRČKO )
B007
121
3
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
54
0
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
B008
148
0
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
B009
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
121
0
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
B011
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
177
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. STEFAN RADOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ANAS KAROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ADIN NUHIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
KL - Stariji kadeti -69
B010
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
125
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
145
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
241
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B012
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
145
0
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
B013
241
3
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
0
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B015
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
241
0
OBRAD GAZDIC (KBV)
Medalists
1. FARIS GANIJA, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. OBRAD GAZDIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. IVO ČALIĆ, Ilidža Sarajevo
3. NEDIM PERENDA, KBS " LUGAN TEAM"
KL - Stariji kadeti +69
B014
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
162
0
ARMAN BRKIC (BALKANK)
B016
94
2
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
196
1
ADIN ZUKA (FOJNICA)
B017
50
0
LUKA VESELINOVIĆ (KBS)
57
3
MINJA KODŽO (KBV LAK)
105
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
B018
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
94
0
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
B019
57
0
MINJA KODŽO (KBV LAK)
105
3
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
B021
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
105
0
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. ZULIĆ ALADIN, KBS Ljutoč Orašac
2. KERIM MULALIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. AHMED MEHMEDOVIC, KBV Kurto
3. MINJA KODŽO, KBV Laktasi
KL - Juniori -57
B020
46
2
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
223
1
DŽAFICA NAIL (MUSTAFA)
34
ALDIN CATIC (CIRO)
B022
46
3
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
34
0
ALDIN CATIC (CIRO)
Medalists
1. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. ALDIN CATIC, Kbk Galaja
3. DŽAFICA NAIL, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
KL - Juniori -63
B023
172
3
DINO ALIĆ (SPRTK)
130
0
FARUK DEMIR (USORA)
B024
179
0
ERNAD HANIĆ (BORAC)
203
3
BLAGOJE DRAŠKOVIĆ (VELEZ)
B027
172
3
DINO ALIĆ (SPRTK)
203
0
BLAGOJE DRAŠKOVIĆ (VELEZ)
Medalists
1. DINO ALIĆ, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
2. BLAGOJE DRAŠKOVIĆ, Velež Nevesinje
3. FARUK DEMIR, KBS "TITANIUM" Usora
3. ERNAD HANIĆ, KBS Borac Jelah
KL - Juniori -69
B025
147
0
MARIN KOLENDA (ILID-SA)
76
3
AMAR BUREKOVIĆ (ĐERZELZ)
B026
195
0
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
240
3
NIKOLAJ RADULOVIC (KBV)
B028
76
0
AMAR BUREKOVIĆ (ĐERZELZ)
240
3
NIKOLAJ RADULOVIC (KBV)
Medalists
1. NIKOLAJ RADULOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. AMAR BUREKOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
3. MARIN KOLENDA, Ilidža Sarajevo
KL - Juniori -74
B029
234
0
SERGEJ SIMEUNOVIC (N. GRAD)
238
3
ALJOŠA ĆALASAN (IGMA_F)
B030
144
0
ADRIAN BAJO (ILID-SA)
58
3
NEMANJA BALABAN (KBV LAK)
B031
35
2
EMRAH HOTIC (CIRO)
72
1
HAMZA FEJZIĆ (ĐERZELZ)
139
IVAN PUŠIĆ (ILID-SA)
B032
238
1
ALJOŠA ĆALASAN (IGMA_F)
58
2
NEMANJA BALABAN (KBV LAK)
B033
35
2
EMRAH HOTIC (CIRO)
139
1
IVAN PUŠIĆ (ILID-SA)
B035
58
2
NEMANJA BALABAN (KBV LAK)
35
1
EMRAH HOTIC (CIRO)
Medalists
1. NEMANJA BALABAN, KBV Laktasi
2. EMRAH HOTIC, Kbk Galaja
3. ALJOŠA ĆALASAN, KBK IGMA - Foča
3. IVAN PUŠIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Juniori -79
B034
218
3
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
231
0
ĐUZEL JELEČ (N. GRAD)
244
NEMANJA NIKOLIC (KBV)
150
AHMED VARUPA (ILID-SA)
30
MUHAMED SAFEROVIC (CIRO)
B036
218
3
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
244
0
NEMANJA NIKOLIC (KBV)
B037
150
0
AHMED VARUPA (ILID-SA)
30
3
MUHAMED SAFEROVIC (CIRO)
B039
218
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
30
3
MUHAMED SAFEROVIC (CIRO)
Medalists
1. MUHAMED SAFEROVIC, Kbk Galaja
2. BAJBUTOVIĆ ORHAN, KBS Ljutoč Orašac
3. AHMED VARUPA, Ilidža Sarajevo
3. NEMANJA NIKOLIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KL - Juniori -84
B038
40
3
SIMO ZORIC (DERVENT)
78
0
EMAN REKANLVIĆ (POKOJ)
77
AMER PULO (ĐERZELZ)
B040
40
3
SIMO ZORIC (DERVENT)
77
0
AMER PULO (ĐERZELZ)
Medalists
1. SIMO ZORIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
2. AMER PULO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. EMAN REKANLVIĆ, KBS Pokoj
3. ----
KL - Juniori -89
B041
157
0
ALEKSA RISTANIĆ (SG)
56
3
ALEKSA BRBOROVIĆ (KBV LAK)
Medalists
1. ALEKSA BRBOROVIĆ, KBV Laktasi
2. ALEKSA RISTANIĆ, KBS Storm Gym
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
B042
31
0
ANES CAUSEVIC (CIRO)
61
3
ŠEFIK HASIĆ (ĐERZELZ)
Medalists
1. ŠEFIK HASIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. ANES CAUSEVIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -50
B043
79
0
HANA PATAK (VELEZ)
96
3
ILVANA JASARAGIC (KURTO)
Medalists
1. ILVANA JASARAGIC, KBV Kurto
2. HANA PATAK, Velež Nevesinje
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
B044
81
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
98
0
BOZANA NESKOVIC (DERVENT)
B045
95
3
MAIDA BESIREVIC (KURTO)
217
0
BEGOVIĆ ADELISA (MUSTAFA)
B047
81
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
95
0
MAIDA BESIREVIC (KURTO)
Medalists
1. ANESA HAMZIC, "ZINO"
2. MAIDA BESIREVIC, KBV Kurto
3. BOZANA NESKOVIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
3. BEGOVIĆ ADELISA, KBS Ljutoč Orašac
KL - Juniorke -70
B046
82
3
SARA DEDIC (BIHAC)
173
0
AJLA MUHAREMOVIĆ (SPRTK)
206
RAMIĆ FATIMA (MUSTAFA)
B048
82
3
SARA DEDIC (BIHAC)
206
0
RAMIĆ FATIMA (MUSTAFA)
Medalists
1. SARA DEDIC, "ZINO"
2. RAMIĆ FATIMA, KBS Ljutoč Orašac
3. AJLA MUHAREMOVIĆ, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
3. ----
KL - Seniori -63
B049
60
0
HAMZA HAMZIĆ (POKOJ)
184
3
NEDIM MEŠIĆ (KICK)
Medalists
1. NEDIM MEŠIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. HAMZA HAMZIĆ, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
B050
229
1
OSMAN BRKIĆ (ĐERZELZ)
192
2
DANIS RIBIC (RADNICK)
251
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
146
IVAN JURČEVIĆ (ILID-SA)
122
AZER DRUŠKO (IZAZOV)
B052
192
3
DANIS RIBIC (RADNICK)
251
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
B051
146
0
IVAN JURČEVIĆ (ILID-SA)
122
3
AZER DRUŠKO (IZAZOV)
B054
192
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
122
3
AZER DRUŠKO (IZAZOV)
Medalists
1. AZER DRUŠKO, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. DANIS RIBIC, Radnicki
3. IVAN JURČEVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
KL - Seniori -79
B053
131
3
NOVICA TERZIĆ (REFLEX)
39
0
MUHAMED SAFEROVIC (CIRO)
29
ADIS HOTIC (CIRO)
B055
131
3
NOVICA TERZIĆ (REFLEX)
29
0
ADIS HOTIC (CIRO)
Medalists
1. NOVICA TERZIĆ, Reflex
2. ADIS HOTIC, Kbk Galaja
3. MUHAMED SAFEROVIC, Kbk Galaja
3. ----
KL - Seniori -84
B056
149
0
MARKO ČONDRA (ILID-SA)
237
3
MUHAMMED ŞAMIL DUMAN (USORA)
B057
75
3
MAHIR ĆOSIĆ (KBVFTC)
155
0
DRAGAN CRNOBRNJA (RATNIK1)
B059
237
3
MUHAMMED ŞAMIL DUMAN (USORA)
75
0
MAHIR ĆOSIĆ (KBVFTC)
Medalists
1. MUHAMMED ŞAMIL DUMAN, KBS "TITANIUM" Usora
2. MAHIR ĆOSIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. MARKO ČONDRA, Ilidža Sarajevo
3. DRAGAN CRNOBRNJA, Ratnik
KL - Seniori -89
B058
185
0
TARIK KRUŠČICA (KICK)
107
3
ANTONIO LASIĆ (BIH)
Medalists
1. ANTONIO LASIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
2. TARIK KRUŠČICA, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -60
B060
245
2
ADNA HODZIC (BIHAC)
190
1
MAIDA BEGANOVIC (RADNICK)
Medalists
1. ADNA HODZIC, "ZINO"
2. MAIDA BEGANOVIC, Radnicki
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -65
B061
199
0
IVANA LOVRIĆ (FOJNICA)
194
3
DŽANA TUFEKČIĆ (RADNICK)
28
IVANA RADIĆ (VELEZ)
B063
194
0
DŽANA TUFEKČIĆ (RADNICK)
28
4
IVANA RADIĆ (VELEZ)
Medalists
1. IVANA RADIĆ, Velež Nevesinje
2. DŽANA TUFEKČIĆ, Radnicki
3. IVANA LOVRIĆ, KBV FOJNICA
3. ----
KL - Seniorke -70
B062
191
3
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
204
0
ZULIĆ LEJLA (MUSTAFA)
Medalists
1. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
2. ZULIĆ LEJLA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----