kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Državno prvenstvo BiH u KL i FC
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Mlađi juniori
FC - Mlađe juniorke
FC - Stariji juniori
FC - Seniori A
FC - Seniorke A
FC - Seniori B
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -37
A038
212
1
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
16
2
AVDO MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
Osvajači medalja
1. AVDO MEHMEDOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
2. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
A039
73
2
ISA ZILDZIC (KBVFTC)
182
1
EDIN PAPIĆ (KICK)
Osvajači medalja
1. ISA ZILDZIC, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. EDIN PAPIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
A040
47
0
UROS MIMIC (KBS)
126
3
BENJAMIN GANJGO (TESANJ)
200
MEHMET SULTANIC (BALKANK)
A042
126
3
BENJAMIN GANJGO (TESANJ)
200
0
MEHMET SULTANIC (BALKANK)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN GANJGO, Golden glove Tesanj
2. MEHMET SULTANIC, BALKAN KONJIC
3. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
A041
152
0
DIMITRIJA GAVRIC (PERO)
120
3
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
242
SRĐAN KAPETINA (KBV)
138
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
74
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
A043
120
3
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
242
0
SRĐAN KAPETINA (KBV)
A044
138
0
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
74
3
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
A047
120
3
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
74
0
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
Osvajači medalja
1. PILAV MUHAREM, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. HARUN SPAHIC, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. SRĐAN KAPETINA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. MEHMED BEJTIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Stariji kadeti -57
A045
43
2
ALEM SMAJIC (KURTO)
183
1
DŽELALUDIN ZORNIĆ (KICK)
A046
134
0
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
243
3
LAZAR RADULOVIC (KBV)
A049
43
0
ALEM SMAJIC (KURTO)
243
3
LAZAR RADULOVIC (KBV)
Osvajači medalja
1. LAZAR RADULOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. ALEM SMAJIC, KBV Kurto
3. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. DŽELALUDIN ZORNIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
KL - Stariji kadeti -63
B001
44
1
IMRAN IMSIROVIC (KURTO)
222
2
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
148
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
B002
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
158
0
ESMIN FORIC (SG)
154
ANEL VELIJA (RATNIK1)
B003
27
0
ARSEN GRAHOVAC (VELEZ)
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
18
KRISTIJAN TRIFKOVIĆ (BRČKO )
121
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
54
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
B004
222
0
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
148
3
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
B005
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
154
0
ANEL VELIJA (RATNIK1)
B006
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
18
0
KRISTIJAN TRIFKOVIĆ (BRČKO )
B007
121
3
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
54
0
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
B008
148
0
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
B009
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
121
0
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
B011
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
177
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. STEFAN RADOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ANAS KAROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ADIN NUHIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
KL - Stariji kadeti -69
B010
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
125
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
145
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
241
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B012
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
145
0
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
B013
241
3
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
0
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B015
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
241
0
OBRAD GAZDIC (KBV)
Osvajači medalja
1. FARIS GANIJA, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. OBRAD GAZDIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. IVO ČALIĆ, Ilidža Sarajevo
3. NEDIM PERENDA, KBS " LUGAN TEAM"
KL - Stariji kadeti +69
B014
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
162
0
ARMAN BRKIC (BALKANK)
B016
94
2
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
196
1
ADIN ZUKA (FOJNICA)
B017
50
0
LUKA VESELINOVIĆ (KBS)
57
3
MINJA KODŽO (KBV LAK)
105
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
B018
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
94
0
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
B019
57
0
MINJA KODŽO (KBV LAK)
105
3
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
B021
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
105
0
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. ZULIĆ ALADIN, KBS Ljutoč Orašac
2. KERIM MULALIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. AHMED MEHMEDOVIC, KBV Kurto
3. MINJA KODŽO, KBV Laktasi