kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
2002 - Odzak
AGRAM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
EUROP CENTER ONE
FAVORIT BH
Frenki Ključ
HBD
HOLY SPIRIT
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK MOČ
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS SANA 2004
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAČE
MANGETSU
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Skill Gym Tuzla
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
zapresic
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Juniorke -60
PF - Seniorke -60
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
PF - Mlađe kadetkinje -28
446
11
MORENA ŠTAJDOHAR (DRAGA)
47
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
259
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
78
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
176
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
519
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
72
LARA BARBIR (SUŠAK)
755
NIKOLINA CAFUK (KBK)
446
1
MORENA ŠTAJDOHAR (DRAGA)
259
2
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
78
1
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
176
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
14
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
519
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
72
5
LARA BARBIR (SUŠAK)
755
0
NIKOLINA CAFUK (KBK)
259
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
176
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
2
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
72
5
LARA BARBIR (SUŠAK)
176
2
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
72
3
LARA BARBIR (SUŠAK)
Medalists
1. LARA BARBIR, SUŠAK
2. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
PF - Starije kadetkinje -60
600
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
723
0
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
813
0
LEJLA AVDIC (FRENKI)
497
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
648
4
LARA DESPOT (TIGAR)
451
8
DORA GOLAC (DRAGA)
651
LAURA RODMAN (TIGAR)
600
7
KARMEN GALAC (VELEBIT)
497
2
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
451
0
DORA GOLAC (DRAGA)
651
0
LAURA RODMAN (TIGAR)
600
6
KARMEN GALAC (VELEBIT)
451
7
DORA GOLAC (DRAGA)
Medalists
1. DORA GOLAC, DRAGA
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. LAURA RODMAN, TIGAR, Karlovac
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje -65
652
1
LAURA RODMAN (TIGAR)
50
10
MARTINA GENDA (VELEBIT)
444
MAJA KATALINIĆ (DRAGA)
511
6
KATARINA MIJAT (HBD)
456
2
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
601
KARMEN GALAC (VELEBIT)
50
6
MARTINA GENDA (VELEBIT)
444
4
MAJA KATALINIĆ (DRAGA)
511
0
KATARINA MIJAT (HBD)
601
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
50
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
601
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Medalists
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. KATARINA MIJAT, HBD
3. MAJA KATALINIĆ, DRAGA
PF - Juniorke -60
291
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
653
0
LAURA RODMAN (TIGAR)
649
LARA DESPOT (TIGAR)
793
6
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
781
0
MARTINA BROZOVIĆ (TIGAR)
678
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
291
18
KATA ŠARE (VELEBIT)
649
8
LARA DESPOT (TIGAR)
793
11
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
678
1
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
291
15
KATA ŠARE (VELEBIT)
793
6
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
3. MONIKA KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Seniorke -60
779
6
PETRA LONČAR (TIGAR)
575
0
IVANA MILOTIĆ (KRŠAN)
532
3
CARLOTTA PRA (ECO)
602
10
KATA ŠARE (VELEBIT)
779
12
PETRA LONČAR (TIGAR)
602
8
KATA ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. PETRA LONČAR, TIGAR, Karlovac
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. IVANA MILOTIĆ, PREDATOR
3. CARLOTTA PRA, EUROP CENTER ONE
LC - Stariji kadeti -63
45
2
TEO ČENDAK (SUŠAK)
768
1
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
230
2
DANIEL BOGNAR (BSWIEN)
631
1
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
707
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
762
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
716
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
522
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
764
0
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
290
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
256
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
630
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
769
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
45
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
230
0
DANIEL BOGNAR (BSWIEN)
762
3
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
716
0
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
522
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
290
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
256
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
769
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
45
2
TEO ČENDAK (SUŠAK)
762
1
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
522
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
769
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
45
1
TEO ČENDAK (SUŠAK)
769
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
Medalists
1. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
2. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. DEJAN KOCIPER, KBV Ormož
LC - Juniori -74
375
2
STJEPAN ŠAVORIĆ (PITBUL)
509
1
DOMINIK FRŽOP (HBD)
142
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
466
2
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
450
3
VILIM VIČIĆ FRANČIŠKOVIĆ (DRAGA)
508
0
ANTONIO PLENČA (HBD)
48
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
1
ANTE BUZOV (UNIRENT)
375
1
STJEPAN ŠAVORIĆ (PITBUL)
466
2
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
450
0
VILIM VIČIĆ FRANČIŠKOVIĆ (DRAGA)
48
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
466
0
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
48
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BOBAN GACEVIC, Kickboxing Club Spartak Niksic
3. VILIM VIČIĆ FRANČIŠKOVIĆ, DRAGA
3. STJEPAN ŠAVORIĆ, PIT BULL, Split
LC - Juniori -79
507
0
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
17
0
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
726
MATEO KRSNIK (MLADOST)
60
DUJE SIRIC (KVARNER)
808
ANTONIO DABO (SUŠAK)
507
3
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
726
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
60
3
DUJE SIRIC (KVARNER)
808
0
ANTONIO DABO (SUŠAK)
507
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
60
2
DUJE SIRIC (KVARNER)
Medalists
1. DUJE SIRIC, KVARNER
2. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. ANTONIO DABO, SUŠAK
3. MATEO KRSNIK, MLADOST