kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
2002 - Odzak
AGRAM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
EUROP CENTER ONE
FAVORIT BH
Frenki Ključ
HBD
HOLY SPIRIT
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK MOČ
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS SANA 2004
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAČE
MANGETSU
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Skill Gym Tuzla
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
zapresic
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Juniorke +70
LC - Stariji kadeti -52
PF - Mlađi kadeti -32
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
333
0
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
143
LOREN DOMBA (LAV)
495
TONI HRELJA (BUDOL)
297
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
11
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
143
1
LOREN DOMBA (LAV)
495
10
TONI HRELJA (BUDOL)
297
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
2
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
3
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
13
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
10
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
0
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
1
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
10
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
495
0
TONI HRELJA (BUDOL)
170
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
31
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
3
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
493
8
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
790
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
7
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
31
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
493
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
794
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
3. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN
3. LEON BENEDETTI, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -37
515
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
591
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
TONI HRELJA (BUDOL)
367
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
11
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
202
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
307
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
STJEPAN SEDAK (MACE)
591
1
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
9
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
1
TONI HRELJA (BUDOL)
367
8
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
12
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
3
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
14
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
8
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
1
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
307
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
2
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
4
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
12
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
795
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
367
0
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
174
2
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
307
1
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
578
12
ANTONIO JURMAN (PLANET)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
10
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
4
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
578
14
ANTONIO JURMAN (PLANET)
160
13
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
578
1
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARTIN MAJSEC, BTI
3. LACZÓ TAMÁS, Debreczeni Team
PF - Mlađi kadeti -42
295
3
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
758
13
PATRICK RUŽIĆ (KBK)
147
7
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
368
2
MATIJA GAJIĆ (PITBUL)
413
9
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
198
7
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
173
12
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
306
6
ARMEN HOTI (BURA)
765
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
582
9
JAN VIŠKOVIĆ (PLANET)
313
9
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
116
10
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
735
0
ŠRAMEL KLEMEN (PDKZ)
34
10
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
791
11
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
323
3
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
758
0
PATRICK RUŽIĆ (KBK)
147
10
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
413
6
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
173
1
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
582
1
JAN VIŠKOVIĆ (PLANET)
116
11
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
34
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
791
4
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
147
5
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
413
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
116
9
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
34
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
147
11
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
116
5
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. CZÁR TIBOR, Debreczeni Team
2. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
3. ŽAN VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -52
589
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
197
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
656
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
613
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
687
STEFAN RADMAN (TIGAR)
618
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
641
ANDREAS HLAD (TIGAR)
261
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
299
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
589
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
656
1
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
613
4
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
687
0
STEFAN RADMAN (TIGAR)
618
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
641
1
ANDREAS HLAD (TIGAR)
261
6
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
299
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
589
4
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
613
2
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
618
1
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
261
5
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
589
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
261
1
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. NEJC POPOŠEK, PTUJ
3. PATRIK ŠULEK, PTUJ
PF - Juniorke +70
336
0
ANA CESAREC (KRAPINA)
278
6
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
440
6
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
472
0
ANA MEŠTROVIĆ (MACE)
278
8
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
440
4
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
Medalists
1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
3. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ANA MEŠTROVIĆ, MAČE
LC - Stariji kadeti -52
95
3
MARKO GAJIĆ (SUŠAK)
351
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
300
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
624
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
807
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
95
1
MARKO GAJIĆ (SUŠAK)
300
2
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
624
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
807
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
300
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
624
2
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. MARKO GAJIĆ, SUŠAK