kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
2002 - Odzak
AGRAM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
EUROP CENTER ONE
FAVORIT BH
Frenki Ključ
HBD
HOLY SPIRIT
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK MOČ
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS SANA 2004
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAČE
MANGETSU
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Skill Gym Tuzla
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
zapresic
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Starije kadetkinje -50
LC - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje -50
PF - Mlađi kadeti -37
515
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
591
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
TONI HRELJA (BUDOL)
367
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
11
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
202
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
307
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
STJEPAN SEDAK (MACE)
591
1
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
9
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
1
TONI HRELJA (BUDOL)
367
8
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
12
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
3
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
14
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
8
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
1
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
307
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
2
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
4
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
12
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
795
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
367
0
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
174
2
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
307
1
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
578
12
ANTONIO JURMAN (PLANET)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
10
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
4
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
578
14
ANTONIO JURMAN (PLANET)
160
13
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
578
1
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARTIN MAJSEC, BTI
3. LACZÓ TAMÁS, Debreczeni Team