kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
2002 - Odzak
AGRAM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
EUROP CENTER ONE
FAVORIT BH
Frenki Ključ
HBD
HOLY SPIRIT
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK MOČ
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS SANA 2004
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAČE
MANGETSU
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Skill Gym Tuzla
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
zapresic
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -63
PF - Seniori -74
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori +89
LC - Seniori -74
LK - Juniori -81
PF - Mlađi kadeti -28
308
9
DIEGO ALDIN (BURA)
169
10
MARK STUMPF (DBRCZTM)
334
14
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
596
12
MAJ BOKAL (1994PDK)
520
4
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
130
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
118
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
322
3
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
709
14
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
809
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
110
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
594
6
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
646
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
817
4
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
169
12
MARK STUMPF (DBRCZTM)
334
2
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
520
8
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
118
4
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
709
4
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
809
5
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
110
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
646
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
169
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
520
2
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
809
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
646
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
169
0
MARK STUMPF (DBRCZTM)
646
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARK STUMPF, Debreczeni Team
2. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA JAGARČEC, MOSLAVAC
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -32
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
333
0
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
143
LOREN DOMBA (LAV)
495
TONI HRELJA (BUDOL)
297
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
11
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
143
1
LOREN DOMBA (LAV)
495
10
TONI HRELJA (BUDOL)
297
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
2
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
3
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
13
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
10
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
0
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
1
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
10
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
495
0
TONI HRELJA (BUDOL)
170
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
31
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
3
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
493
8
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
790
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
7
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
31
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
493
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
794
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
3. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN
3. LEON BENEDETTI, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -37
515
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
591
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
TONI HRELJA (BUDOL)
367
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
11
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
202
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
307
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
STJEPAN SEDAK (MACE)
591
1
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
9
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
1
TONI HRELJA (BUDOL)
367
8
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
12
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
3
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
14
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
8
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
1
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
307
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
2
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
4
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
12
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
795
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
367
0
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
174
2
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
307
1
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
578
12
ANTONIO JURMAN (PLANET)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
10
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
4
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
578
14
ANTONIO JURMAN (PLANET)
160
13
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
578
1
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARTIN MAJSEC, BTI
3. LACZÓ TAMÁS, Debreczeni Team
PF - Mlađe kadetkinje -28
446
11
MORENA ŠTAJDOHAR (DRAGA)
47
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
259
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
78
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
176
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
519
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
72
LARA BARBIR (SUŠAK)
755
NIKOLINA CAFUK (KBK)
446
1
MORENA ŠTAJDOHAR (DRAGA)
259
2
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
78
1
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
176
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
14
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
519
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
72
5
LARA BARBIR (SUŠAK)
755
0
NIKOLINA CAFUK (KBK)
259
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
176
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
2
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
72
5
LARA BARBIR (SUŠAK)
176
2
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
72
3
LARA BARBIR (SUŠAK)
Medalists
1. LARA BARBIR, SUŠAK
2. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -37
44
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
266
0
SARA JELIĆ (MAWASHI)
611
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
241
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
518
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
437
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
268
1
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
244
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
399
ZALA ROZINA (PDKZ)
103
ANA SOVEC (ZMAJ)
44
5
SARA PEŠUT (SUŠAK)
611
1
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3
7
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
518
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
437
2
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
244
9
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
399
7
ZALA ROZINA (PDKZ)
103
1
ANA SOVEC (ZMAJ)
44
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
3
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
244
7
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
399
1
ZALA ROZINA (PDKZ)
44
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
244
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Stariji kadeti -63
530
6
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
654
0
LEO MIHALIĆ (TIGAR)
255
7
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
706
2
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
318
6
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
521
14
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
673
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
818
6
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
530
4
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
255
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
521
5
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
818
9
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
530
4
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
818
3
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
Medalists
1. SALLAY GÁBOR, Debreczeni Team
2. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
PF - Seniori -74
409
7
ALEKSANDAR DOCIČ (PDKZ)
696
11
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
597
14
TILEN ZAJC (1994PDK)
524
10
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
696
5
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
597
13
TILEN ZAJC (1994PDK)
Medalists
1. TILEN ZAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
3. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
3. ALEKSANDAR DOCIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
LC - Stariji kadeti -63
45
2
TEO ČENDAK (SUŠAK)
768
1
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
230
2
DANIEL BOGNAR (BSWIEN)
631
1
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
707
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
762
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
716
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
522
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
764
0
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
290
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
256
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
630
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
769
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
45
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
230
0
DANIEL BOGNAR (BSWIEN)
762
3
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
716
0
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
522
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
290
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
256
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
769
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
45
2
TEO ČENDAK (SUŠAK)
762
1
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
522
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
769
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
45
1
TEO ČENDAK (SUŠAK)
769
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
Medalists
1. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
2. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. DEJAN KOCIPER, KBV Ormož
LC - Juniori +89
551
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (PITBUL)
712
3
ROKO ŠKARICA (MLADOST)
671
2
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
526
1
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
712
3
ROKO ŠKARICA (MLADOST)
671
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ROKO ŠKARICA, MLADOST
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ, PIT BULL, Split
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
LC - Seniori -74
23
0
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
459
3
DŽENAN ALIBALIĆ (BORAC)
527
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
459
0
DŽENAN ALIBALIĆ (BORAC)
527
3
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. DŽENAN ALIBALIĆ, KBS Borac Jelah
3. IGOR KRUPIĆ, SUŠAK
3. ----
LK - Juniori -81
123
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
347
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
343
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
525
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
186
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
123
2
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
343
1
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
525
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
186
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
123
0
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
186
0
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Medalists
1. MIHOVIL ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
3. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN
3. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC