kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori -63
537
0
EROS MIAZZI (ECO)
585
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
114
2
MIRKO KOMAR (ZMAJ)
257
1
ANTE OPAČAK (KUTINA)
585
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
114
0
MIRKO KOMAR (ZMAJ)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
2. MIRKO KOMAR, ZMAJ
3. EROS MIAZZI, EUROP CENTER ONE
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
LC - Seniori -69
115
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
258
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
468
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
540
MATTEO FERRARI (ECO)
112
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
115
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
468
0
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
540
3
MATTEO FERRARI (ECO)
112
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
115
2
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
540
1
MATTEO FERRARI (ECO)
Medalists
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. MATTEO FERRARI, EUROP CENTER ONE
3. ALEKSANDAR VILIC, Kickboxing Club Spartak Niksic
3. MARKO VRBANEC, ZMAJ
LC - Seniori -74
23
0
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
459
3
DŽENAN ALIBALIĆ (BORAC)
527
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
459
0
DŽENAN ALIBALIĆ (BORAC)
527
3
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. DŽENAN ALIBALIĆ, KBS Borac Jelah
3. IGOR KRUPIĆ, SUŠAK
3. ----
LC - Seniori -79
267
3
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
773
0
PATRIK HORVAT (KBKPKMS)
560
0
KRUNOSLAV JAGARIĆ (ŠK)
98
3
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
56
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
109
0
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
788
3
DEAN MOGOROVIĆ (KRŠAN)
752
0
IVAN PERETIN (KBK)
267
0
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
98
3
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
56
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
788
0
DEAN MOGOROVIĆ (KRŠAN)
98
2
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
56
1
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. TIBOR ILEŠ, SUŠAK
2. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
3. MLADEN SIKIRICA, MAWASHI
3. DEAN MOGOROVIĆ, PREDATOR
LC - Seniori -84
7
3
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
623
0
KERIM ČAMDŽIĆ (CBS)
481
HARIS RUŽNIĆ (CAZIN)
7
3
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
481
0
HARIS RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ANDREJ GUDAC, SUŠAK
2. HARIS RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. KERIM ČAMDŽIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----
LC - Seniori -89
22
0
FILIP ZORIĆ (SUŠAK)
348
3
SAŠA LJUBOJEVIĆ (ZELG)
555
ROMEO GRBAVAC (PITBUL)
348
3
SAŠA LJUBOJEVIĆ (ZELG)
555
0
ROMEO GRBAVAC (PITBUL)
Medalists
1. SAŠA LJUBOJEVIĆ, TROJAN ISTRA
2. ROMEO GRBAVAC, PIT BULL, Split
3. FILIP ZORIĆ, SUŠAK
3. ----
LC - Seniori -94
810
2
AJDIN FAZLIĆ (FRENKI)
391
1
LORIS ZUPIČIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. AJDIN FAZLIĆ, Frenki Ključ
2. LORIS ZUPIČIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----