kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
CROATIA OPEN 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Mlađi juniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti -47
2013
59
0
NOA BAIUTTI (IVNCG)
433
3
STJEPAN OSKOMIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. STJEPAN OSKOMIĆ, LEGEND
2. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
2015
81
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
277
3
NOA JAKLIN (PLANET)
2016
426
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
231
0
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
2018
277
3
NOA JAKLIN (PLANET)
426
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
LC - Stariji kadeti -57
2017
307
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
91
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
291
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
269
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
215
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2019
307
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
291
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2020
269
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
215
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2023
291
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
269
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
LC - Stariji kadeti -63
2021
245
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
411
3
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
2022
308
1
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
359
2
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
2025
411
2
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
359
1
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. MAURO OZRETIĆ, PIT BULL, Split
2. GABRIJEL DUGONJIĆ, MAWASHI
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. JOSIP KUPINA, LEON GYM
LC - Stariji kadeti -69
2024
145
3
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
250
0
VICE BOBIĆ (SVZOILO)
319
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
2026
145
0
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
319
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
2. LUKA DANOLIĆ, PIT BULL, Split
3. VICE BOBIĆ, SVETI ZOILO
3. ----