kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište RING
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniors (male) -51
FC - Juniors (male) -75
FC - Juniors (male) -81
FC - Juniors (female) -60
FC - Seniors (male) -63,5
FC - Seniors (male) -67
FC - Seniors (male) -71
FC - Seniors (male) -75
FC - Seniors (male) -81
FC - Seniors (male) -91
FC - Seniors (female) -56
FC - Seniors (female) -60
FC - Seniors (female) +70
K1 - Juniors (male) -67
K1 - Juniors (male) -71
K1 - Juniors (male) -75
K1 - Juniors (male) -81
K1 - Juniors (male) +91
K1 - Juniors (female) -60
K1 - Seniors (male) -60
K1 - Seniors (male) -67
K1 - Seniors (male) -71
K1 - Seniors (male) -75
K1 - Seniors (male) -81
K1 - Seniors (male) -86
K1 - Seniors (male) -91
K1 - Seniors (male) +91
FC - Juniors (male) -51
RING042
638
1
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
119
2
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
Osvajači medalja
1. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
2. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
FC - Juniors (male) -75
RING001
69
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
639
0
TRISTAN BRNELIĆ (MINOTAU)
703
JURE VULETIĆ (PITBUL)
568
EMIL PUPOVIĆ (MNE)
121
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
RING028
69
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
703
0
JURE VULETIĆ (PITBUL)
RING029
568
0
EMIL PUPOVIĆ (MNE)
121
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
RING062
69
1
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
121
2
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
Osvajači medalja
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EMIL PUPOVIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
3. JURE VULETIĆ, PIT BULL, Split
FC - Juniors (male) -81
RING043
219
0
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
571
3
TINO PATRLJ (FIGHTER)
Osvajači medalja
1. TINO PATRLJ, IMOTSKI
2. ANDREJ JURINEC, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Juniors (female) -60
RING014
626
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
279
0
PETRA ČOTIĆ (PITBUL)
RING015
753
0
KORINA KRALJIK (IMPACT)
286
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
RING053
626
1
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
286
2
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
Osvajači medalja
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. KORINA KRALJIK, IMPACT
3. PETRA ČOTIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniors (male) -63,5
RING044
705
1
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
543
2
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. NIJAZ LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
2. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) -67
RING015A
763
3
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
384
0
HRVOJE SIKAVICA (PITBUL)
656
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
RING045
763
2
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
656
1
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. KARLO KAPETANOVIĆ, BUSHIDO
2. DRAGAN VIDAS, MINOTAUR
3. HRVOJE SIKAVICA, PIT BULL, Split
3. ----
FC - Seniors (male) -71
RING046
548
1
LEONHARD ŠARIĆ (SVKRSVN)
182
2
LUKA LANTA (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. LUKA LANTA, LEON GYM
2. LEONHARD ŠARIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) -75
RING047
490
0
STIPE LABROVIĆ (MORNAR)
275
3
MARIJO NINČEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARIJO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. STIPE LABROVIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) -81
RING048
221
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
441
0
MARKO BANIC (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. MARKO BANIC, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) -91
RING016
495
2
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
514
1
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
RING017
282
0
LUKA KRALJEV (PITBUL)
754
3
MARIO MAJIĆ (IMPACT)
RING054
495
1
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
754
2
MARIO MAJIĆ (IMPACT)
Osvajači medalja
1. MARIO MAJIĆ, IMPACT
2. MARIO DUJMOVIĆ, HUS
3. LUKA KRALJEV, PIT BULL, Split
3. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
FC - Seniors (female) -56
RING049
752
0
ANČICA ANĐELIĆ (IMPACT)
290
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
2. ANČICA ANĐELIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
FC - Seniors (female) -60
RING018
702
0
EMILY VITASOVIĆ (ZELG)
659
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
449
ŠTEFICA BUBNJARIĆ (ŠK)
RING055
659
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
449
0
ŠTEFICA BUBNJARIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. ŠTEFICA BUBNJARIĆ, ŠKORPION
3. EMILY VITASOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
FC - Seniors (female) +70
RING050
280
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
297
0
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. INA MILOHANIĆ, PREDATOR
3. ----
3. ----
K1 - Juniors (male) -67
RING002
444
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
720
0
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
230
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
RING003
98
0
MITJA RADEJ (KTB KK)
467
3
MIRZA ALIHODŽIĆ (MNE)
569
ANTONIJO MITAR (FIGHTER)
RING030
444
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
230
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
RING031
467
3
MIRZA ALIHODŽIĆ (MNE)
569
0
ANTONIJO MITAR (FIGHTER)
RING063
444
1
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
467
2
MIRZA ALIHODŽIĆ (MNE)
Osvajači medalja
1. MIRZA ALIHODŽIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ANTONIJO MITAR, IMOTSKI
3. TOMISLAV CERIĆ, BLITZ
K1 - Juniors (male) -71
RING019
488
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
556
3
HARIS BRKO BIBER (GAZIJA)
458
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
RING056
556
3
HARIS BRKO BIBER (GAZIJA)
458
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. HARIS BRKO BIBER, KBV "Gazija" Sarajevo
2. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. JOZO STUPALO, MORNAR
3. ----
K1 - Juniors (male) -75
RING004
181
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
516
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
422
LUKA CACIC (KBRUDAN)
RING005
442
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
70
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
277
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
RING032
181
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
422
0
LUKA CACIC (KBRUDAN)
RING033
70
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
277
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
RING064
181
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
70
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
Osvajači medalja
1. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
2. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA CACIC, RUDAN
K1 - Juniors (male) -81
RING006
498
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
423
3
VITO BANOVIC (KBRUDAN)
447
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
722
AMAR ABDIĆ (FBH)
421
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
RING034
423
0
VITO BANOVIC (KBRUDAN)
447
3
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
RING035
722
3
AMAR ABDIĆ (FBH)
421
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
RING065
447
2
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
722
1
AMAR ABDIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. VJEKOSLAV DUJIĆ, SPARTAN GYM
2. AMAR ABDIĆ, FAVORIT BH
3. VITO BANOVIC, RUDAN
3. IVAN PROJIC, RUDAN
K1 - Juniors (male) +91
RING020
492
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
445
0
MATIJA VODANOVIĆ (SPARTAN)
711
EUGEN LALJAK (ARMUS)
RING057
492
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
711
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
Osvajači medalja
1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniors (female) -60
RING051
287
2
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
671
1
AJLA VOJIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. AJLA VOJIĆ, FAVORIT BH
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -60
RING052
515
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
706
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -67
RING007
721
3
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
420
0
DARIEN FOLJA (KBRUDAN)
519
MARIN SLAVIĆ (OFC)
RING008
627
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
610
0
ALBAN MORINA (CRO)
179
DOMINIK PERCAČ (LEONGYM)
RING036
721
0
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
519
3
MARIN SLAVIĆ (OFC)
RING037
627
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
179
3
DOMINIK PERCAČ (LEONGYM)
RING066
519
0
MARIN SLAVIĆ (OFC)
179
3
DOMINIK PERCAČ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. DOMINIK PERCAČ, LEON GYM
2. MARIN SLAVIĆ, OFC
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. DŽEVAD RAMIĆ, FAVORIT BH
K1 - Seniors (male) -71
RING021
472
1
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
288
2
ADAM BLAUHORN (ZG)
RING022
520
0
MATEJ MIJIC (PITBUL)
323
3
NERDIN FEJZOVIĆ (CBS)
RING058
288
2
ADAM BLAUHORN (ZG)
323
1
NERDIN FEJZOVIĆ (CBS)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. NERDIN FEJZOVIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
3. MATEJ MIJIC, PIT BULL, Split
K1 - Seniors (male) -75
RING009
274
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
18
1
ŽIGA PEČNIK (SANDE T)
220
HRVOJE MESEK (ARMUS)
448
ZDRAVKO DUKIĆ (SPARTAN)
184
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
RING038
274
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
220
0
HRVOJE MESEK (ARMUS)
RING039
448
0
ZDRAVKO DUKIĆ (SPARTAN)
184
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
RING067
274
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
184
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ZDRAVKO DUKIĆ, SPARTAN GYM
3. HRVOJE MESEK, ARMUS
K1 - Seniors (male) -81
RING010
464
0
NEMANJA VUKMIROVIĆ (MNE)
227
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING011
465
1
FILIP KRKAČ (ŠK)
546
2
FILIP GRGURIĆ (KING)
RING012
292
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
228
3
PETAR JAMAN (BLITZ)
RING013
443
0
LUCAS FRANJA (SPARTAN)
673
3
SENAD FATKIĆ (FBH)
RING040
227
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
546
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
RING041
228
3
PETAR JAMAN (BLITZ)
673
0
SENAD FATKIĆ (FBH)
RING068
227
0
LUKA JAMAN (BLITZ)
228
0
PETAR JAMAN (BLITZ)
Osvajači medalja
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. PETAR JAMAN, BLITZ
3. FILIP GRGURIĆ, KING
3. SENAD FATKIĆ, FAVORIT BH
K1 - Seniors (male) -86
RING023
463
1
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
283
2
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
611
LEO PAVIČIĆ (CRO)
RING059
283
2
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
611
1
LEO PAVIČIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
2. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
3. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN
3. ----
K1 - Seniors (male) -91
RING024
491
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
570
0
DRAŽENKO LOVRIĆ (FIGHTER)
RING025
291
3
MARKO MARTINJAK (ZG)
493
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
RING060
491
1
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
291
2
MARKO MARTINJAK (ZG)
Osvajači medalja
1. MARKO MARTINJAK, ZAGREB
2. MATE LABROVIĆ, MORNAR
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. DRAŽENKO LOVRIĆ, IMOTSKI
K1 - Seniors (male) +91
RING026
453
3
MIROSLAV VUJOVIĆ (MNE)
580
0
ELVIS ŠAKANOVIĆ (PRIME)
RING027
494
0
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
298
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
RING061
453
3
MIROSLAV VUJOVIĆ (MNE)
298
0
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV VUJOVIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
2. SEAN ŠTURBEJ, PREDATOR
3. ELVIS ŠAKANOVIĆ, PRIME
3. ZVONIMIR ČOTRA, HUS