kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište RING
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) -60
KL - Older cadets (female) +65
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (female) -50
KL - Juniors (female) -65
KL - Juniors (female) +70
KL - Older cadets (male) -42
4008
204
2
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
668
1
RENE KALIMAN (DRAGA)
Osvajači medalja
1. JOSIP PEREMIN, ARMUS
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
4009
64
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
506
0
GJOSHE GJOSHEV (MKD)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. GJOSHE GJOSHEV, WAKO MACEDONIA
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
4010
455
2
NIKOLA RATKOVIĆ (MNE)
206
1
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA RATKOVIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
4011
599
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
162
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
4012
62
1
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
208
2
PATRIK BUZA (ARMUS)
4013
99
1
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
312
2
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
370
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
4014
162
1
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
208
2
PATRIK BUZA (ARMUS)
4015
312
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
370
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
4018
208
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
312
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
Osvajači medalja
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Older cadets (male) -63
4016
510
1
BOZJIDAR JANKOV (MKD)
210
2
ERIK BUZA (ARMUS)
461
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
762
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
440
DEMIAN LJUBIĆ (SPARTAN)
4017
210
1
ERIK BUZA (ARMUS)
461
2
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
4016A
762
3
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
440
0
DEMIAN LJUBIĆ (SPARTAN)
4019
461
0
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
762
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. FILIP GRETIĆ, BUSHIDO
3. ERIK BUZA, ARMUS
3. DEMIAN LJUBIĆ, SPARTAN GYM
KL - Older cadets (male) -69
4020
212
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
697
0
IVAN BOČINA (UNIRENT)
307
JURAJ PRIMORAC (MLADOST)
416
DOMINIK VIDEC (MLADOST)
113
JOSIP ŠIMIČIĆ (EXCALIB)
4022
212
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
307
0
JURAJ PRIMORAC (MLADOST)
4021
416
0
DOMINIK VIDEC (MLADOST)
113
3
JOSIP ŠIMIČIĆ (EXCALIB)
4024
212
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
113
0
JOSIP ŠIMIČIĆ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
2. JOSIP ŠIMIČIĆ, EXCALIBUR
3. JURAJ PRIMORAC, MLADOST
3. DOMINIK VIDEC, MLADOST
KL - Older cadets (male) +69
4023
415
0
EMIL MOŠOCKI (MLADOST)
214
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
451
VITO KOŠAR (ŠK)
669
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
452
DUJE IVAS (HBD)
4025
214
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
451
3
VITO KOŠAR (ŠK)
4026
669
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
452
2
DUJE IVAS (HBD)
4028
451
3
VITO KOŠAR (ŠK)
452
0
DUJE IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. DUJE IVAS, HBD
3. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. TINO PARAVIĆ, DRAGA
KL - Older cadets (female) -55
4001
239
3
LORENA ŽUČKO (TITAN)
719
0
ADNA VOJIĆ (FBH)
414
LORA DOBOVIČNIK (MLADOST)
4002
507
1
JOVANA ARSOVA (MKD)
542
2
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
313
SANDRA SLUNJSKI (MLADOST)
4003
239
3
LORENA ŽUČKO (TITAN)
414
0
LORA DOBOVIČNIK (MLADOST)
4004
542
3
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
313
0
SANDRA SLUNJSKI (MLADOST)
4006
239
0
LORENA ŽUČKO (TITAN)
542
3
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. DŽENETA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
2. LORENA ŽUČKO, TITAN GYM
3. SANDRA SLUNJSKI, MLADOST
3. LORA DOBOVIČNIK, MLADOST
KL - Older cadets (female) -60
4005
508
1
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
561
2
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. VIKTORIJA VARADINOVA, WAKO MACEDONIA
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) +65
4007
316
0
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ (MLADOST)
216
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -57
4032
319
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
311
0
NIKOLA LENARDIĆ (MLADOST)
4033
19
0
ZAN SIVEC (SANDE T)
139
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
4037
319
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
139
1
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
Osvajači medalja
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. NIKOLA LENARDIĆ, MLADOST
3. ZAN SIVEC, KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KL - Juniors (male) -63
4035
53
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
305
3
IVAN HORVAT (MLADOST)
4036
565
0
SULEJMAN RAMAKIĆ (LJUTOCH)
513
3
STEFAN SANDEV (MKD)
4038
305
0
IVAN HORVAT (MLADOST)
513
0
STEFAN SANDEV (MKD)
Osvajači medalja
1. IVAN HORVAT, MLADOST
2. STEFAN SANDEV, WAKO MACEDONIA
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. SULEJMAN RAMAKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Juniors (male) -69
4039
55
3
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
749
0
ANEL HUSKIĆ (BIHAĆ)
547
JOSIP ŠIMIČIĆ (EXCALIB)
688
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
707
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
4041
55
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
547
0
JOSIP ŠIMIČIĆ (EXCALIB)
4040
688
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
707
0
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
4043
55
1
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
688
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
3. ERMIN IMŠIROVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. JOSIP ŠIMIČIĆ, EXCALIBUR
KL - Juniors (male) -74
4042
563
0
AMAR ČAUŠEVIĆ (LJUTOCH)
555
3
ESMIR PILAV (BORAC)
Osvajači medalja
1. ESMIR PILAV, KBS Borac Jelah
2. AMAR ČAUŠEVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -79
4044
748
3
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
299
0
TEDI PRENC (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. SINANUDDIN DURAKOVIĆ, KBC "Bihać"
2. TEDI PRENC, PREDATOR
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -89
4045
554
2
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
314
1
ANTONIO RUKAVINA (MLADOST)
Osvajači medalja
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. ANTONIO RUKAVINA, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) +94
4046
82
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
505
0
STOLE JORDANOVSKI (MKD)
710
EUGEN LALJAK (ARMUS)
4047
82
1
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
710
2
EUGEN LALJAK (ARMUS)
Osvajači medalja
1. EUGEN LALJAK, ARMUS
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. STOLE JORDANOVSKI, WAKO MACEDONIA
3. ----
KL - Juniors (female) -50
4027
625
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
310
0
MERI NOVAK (MLADOST)
413
TEA POŽGAJ (MLADOST)
4029
625
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
413
0
TEA POŽGAJ (MLADOST)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. TEA POŽGAJ, MLADOST
3. MERI NOVAK, MLADOST
3. ----
KL - Juniors (female) -65
4030
560
0
LEJLA VOJIĆ (LJUTOCH)
369
3
MERISA ALJIĆ (DBJ)
Osvajači medalja
1. MERISA ALJIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. LEJLA VOJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) +70
4031
701
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
304
0
EMI MLAKAR (MLADOST)
372
DOROTEA BARIĆ (KBK)
4034
701
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
372
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. EMI MLAKAR, MLADOST
3. ----