kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area RING
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -22
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -28
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Boys +32
1025
640
4
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
723
1
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
14
ERIK LAZAR (YOKO SE)
672
TEO GRGIĆ (2002BIH)
334
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
751
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
269
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
615
BORNA STAKOR (KBK MOS)
679
MATEJ GAVRAN (KBK)
1027
326
8
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
386
12
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
428
DINO IVAS (HBD)
676
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
335
PETAR MATIĆ (KBK)
541
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
336
MATEJ ĆUK (KBK)
11
BALINT NAGY (YOKO SE)
724
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
1028
640
3
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
14
8
ERIK LAZAR (YOKO SE)
1029
672
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
334
6
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
1030
751
0
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
269
6
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1031
615
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
679
0
MATEJ GAVRAN (KBK)
1032
386
3
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
428
12
DINO IVAS (HBD)
1033
676
6
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
335
3
PETAR MATIĆ (KBK)
1034
541
9
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
336
5
MATEJ ĆUK (KBK)
1035
11
0
BALINT NAGY (YOKO SE)
724
3
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
1036
14
7
ERIK LAZAR (YOKO SE)
334
5
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
1037
269
7
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
615
10
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1038
428
2
DINO IVAS (HBD)
676
6
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
1039
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
724
6
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
1040
14
3
ERIK LAZAR (YOKO SE)
615
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1041
676
2
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
541
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1043
14
3
ERIK LAZAR (YOKO SE)
541
2
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ERIK LAZAR, Yoko Kick-box Team
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ELDIN OMEROVIC, 2002 - Odzak