kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
FC - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Juniors (female)
K1 - Seniors (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -22
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Boys -32
1012
521
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
750
2
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
1014
142
0
GABRIEL RUBIL (TOM GYM)
637
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1015
524
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
435
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
10
BALINT NAGY (YOKO SE)
1016
694
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
692
0
VILIM RADOČAJ (KBK)
1017
147
0
JAN MIKULIĆ (TOM GYM)
684
7
TIN KOKOL (ORMOŽ)
1018
56
6
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
642
0
ALEX MRGAN (MINOTAU)
125
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1019
521
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
637
7
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1020
435
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
10
5
BALINT NAGY (YOKO SE)
1021
694
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
684
4
TIN KOKOL (ORMOŽ)
1022
56
6
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
125
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1023
637
8
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
10
9
BALINT NAGY (YOKO SE)
1024
694
4
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
56
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1026
10
5
BALINT NAGY (YOKO SE)
56
8
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. BALINT NAGY, Yoko Kick-box Team
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR