kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
ALFA TEAM
AMENO
ASD AUXE
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Team
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
Galaja (adnan)
GROM
HAMMER GYM
HBD
HOLY SPIRIT
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK GLADIJATOR STIP
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV Ormož
KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KNEZ
KTB Krško
KUTINA
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OG GYM
OYAMA Rzeszów
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PTUJ
Re gym
Simon Gym
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
Taekwon-do Klub Gepard
The Pointfighting Club
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
Trojan Vodnjan
UNI RENT
VELEBIT
Yaksha Combat Team Vogrsko
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) +65
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -74
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (female) -50
LC - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (female) -65
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (female) -55
LC - Juniors (female) -60
LC - Juniors (female) +70
PF - Younger cadets (female) +47
2031
542
5
BRIGITA BEDI (DRAGA)
36
1
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
167
NINA JELIĆ (SUŠAK)
610
ELA ZNAOR (MALINSK)
473
DÓRA TÖRÖK (HPK)
363
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
135
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
612
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
465
BONITA KÜRTI (HPK)
2033
542
13
BRIGITA BEDI (DRAGA)
167
3
NINA JELIĆ (SUŠAK)
2032
610
1
ELA ZNAOR (MALINSK)
473
3
DÓRA TÖRÖK (HPK)
2034
363
0
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
135
6
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
2035
612
0
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
465
2
BONITA KÜRTI (HPK)
2036
542
2
BRIGITA BEDI (DRAGA)
473
6
DÓRA TÖRÖK (HPK)
2037
135
7
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
465
5
BONITA KÜRTI (HPK)
2040
473
3
DÓRA TÖRÖK (HPK)
135
5
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
2. DÓRA TÖRÖK, The Pointfighting Club
3. BONITA KÜRTI, The Pointfighting Club
3. BRIGITA BEDI, DRAGA