kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
CROATIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
ALFA TEAM
AMENO
ASD AUXE
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Team
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
Galaja (adnan)
GROM
HAMMER GYM
HBD
HOLY SPIRIT
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK GLADIJATOR STIP
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV Ormož
KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KNEZ
KTB Krško
KUTINA
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OG GYM
OYAMA Rzeszów
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PTUJ
Re gym
Simon Gym
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
Taekwon-do Klub Gepard
The Pointfighting Club
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
Trojan Vodnjan
UNI RENT
VELEBIT
Yaksha Combat Team Vogrsko
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti +32
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Juniors (male) -69
PF - Juniors (male) -74
PF - Juniors (male) -84
PF - Juniors (male) -89
PF - Juniors (male) -94
LC - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -69
PF - Older cadets (male) -52
2046
713
3
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
153
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
588
KRRISTIJAN KJORPASHEV (STIP)
2048
506
4
SOMA BÁCSFALVI (HPK)
373
3
DEJAN DUH (PTUJ)
161
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2049
699
6
VERES ROLAND (KIRALY)
425
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
72
FRAN PEČEK (KUTINA)
2050
481
9
GERGŐ KRUCSAI (HPK)
80
6
DOMEN JERMAN (PDKZ)
146
ADAM HERCOG (SUŠAK)
2051
713
6
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
588
0
KRRISTIJAN KJORPASHEV (STIP)
2052
506
0
SOMA BÁCSFALVI (HPK)
161
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2053
699
6
VERES ROLAND (KIRALY)
72
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
2054
481
0
GERGŐ KRUCSAI (HPK)
146
3
ADAM HERCOG (SUŠAK)
2055
713
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
161
10
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2056
699
6
VERES ROLAND (KIRALY)
146
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
2058
161
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
699
5
VERES ROLAND (KIRALY)
Osvajači medalja
1. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ADAM HERCOG, SUŠAK
3. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy