kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Grandchampion (male)
PF - Grandchampion (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
FC - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Juniors (female)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
FC - Seniors (male) -63,5
FC - Seniors (male) -67
FC - Seniors (male) -75
FC - Seniors (male) -81
FC - Seniors (male) -86
FC - Seniors (male) -91
FC - Seniors (male) +91
FC - Seniors (male) -63,5
RING020
141
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
366
0
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. FRANE KURSAR, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) -67
RING021
130
3
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
509
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. IBRAHIM VELIĆ, FAVORIT BH
2. MARIO PETEK, LEON GYM
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) -75
RING002
556
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
112
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
134
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
243
MATEUSZ KOSTUREK (JACEK)
120
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
RING015
556
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
134
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
RING016
243
0
MATEUSZ KOSTUREK (JACEK)
120
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
RING032
134
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
243
0
MATEUSZ KOSTUREK (JACEK)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. MATEUSZ KOSTUREK, OYAMA Rzeszów
3. IVAN VUKMAN, TROGIR
3. ----
FC - Seniors (male) -81
RING009
557
2
TOMISLAV MARKIĆ (TROGIR)
367
1
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
182
DANIJEL TOPALOVIC (KBK BL)
RING028
557
3
TOMISLAV MARKIĆ (TROGIR)
182
0
DANIJEL TOPALOVIC (KBK BL)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV MARKIĆ, TROGIR
2. DANIJEL TOPALOVIC, KBK "BANJA LUKA"
3. IVAN VRCIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
FC - Seniors (male) -86
RING010
368
3
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
538
0
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
RING011
537
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
623
0
LEO PAVIČIĆ (CRO)
RING029
368
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
537
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
2. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
3. ANTONIO JANDRIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniors (male) -91
RING022
131
3
ANER KARAHODŽIĆ (FBH)
96
0
ADILSON FACCHIN (FIGHT )
Osvajači medalja
1. ANER KARAHODŽIĆ, FAVORIT BH
2. ADILSON FACCHIN, FIGHT CENTER/CBKB
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) +91
RING023
534
0
MISLAV VUČETIĆ (PITBUL)
549
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. MISLAV VUČETIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----