kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Grandchampion (male)
PF - Grandchampion (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
FC - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Juniors (female)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniors (male) -60
FC - Juniors (male) -63,5
FC - Juniors (male) -71
FC - Juniors (male) -75
FC - Juniors (male) -81
FC - Juniors (male) +91
FC - Juniors (male) -60
RING003
241
0
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
246
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
RING004
245
0
IVAN RONALD MIŠKOVIĆ (PITBUL)
247
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
RING024
246
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
247
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. IVAN RONALD MIŠKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. PATRYK KOSTUREK, OYAMA Rzeszów
FC - Juniors (male) -63,5
RING005
111
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
571
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
364
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
RING025
571
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
364
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. JOZO STUPALO, MORNAR
3. ----
FC - Juniors (male) -71
RING006
228
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
395
0
LUKA ČAČIĆ (KRŠAN)
RING007
208
1
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
6
2
EMIL PUPOVIĆ (MNE)
RING026
228
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
6
0
EMIL PUPOVIĆ (MNE)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. EMIL PUPOVIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
3. LUKA ČAČIĆ, PREDATOR
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
FC - Juniors (male) -75
RING001
397
3
MARKO DORIĆ (KRŠAN)
355
0
ANTONIO PLENČA (HBD)
545
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
39
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
248
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
RING013
397
3
MARKO DORIĆ (KRŠAN)
545
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
RING014
39
1
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
248
2
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
RING031
397
3
MARKO DORIĆ (KRŠAN)
248
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARKO DORIĆ, PREDATOR
2. DANIJEL GUĆ, PIT BULL, Split
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
3. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
FC - Juniors (male) -81
RING017
272
1
URIM DOROCI (PITBUL)
365
2
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
Medalists
1. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
2. URIM DOROCI, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Juniors (male) +91
RING018
731
3
IVAN BRNIĆ (SPLIT)
109
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
543
IVAN ĐUKA (PAUCI)
RING033
731
0
IVAN BRNIĆ (SPLIT)
543
3
IVAN ĐUKA (PAUCI)
Medalists
1. IVAN ĐUKA, PAUCI
2. IVAN BRNIĆ, GROM
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
3. ----