kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Grandchampion (male)
PF - Grandchampion (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
FC - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Juniors (female)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -42
1-001
139
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
387
0
MARIN VRLJIĆ (FIGHTER)
587
GJOSHE GJOSHOV (STIP)
1-004
139
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
587
0
GJOSHE GJOSHOV (STIP)
Medalists
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. GJOSHE GJOSHOV, KBK GLADIJATOR STIP
3. MARIN VRLJIĆ, IMOTSKI
3. ----
LC - Older cadets (male) -47
1-002
224
3
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
548
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1-003
442
3
SALAHUDIN ŠUKE (TROJAN)
386
0
DINO DIVIĆ (FIGHTER)
1-005
224
3
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
442
0
SALAHUDIN ŠUKE (TROJAN)
Medalists
1. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
2. SALAHUDIN ŠUKE, Trojan Vodnjan
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. DINO DIVIĆ, IMOTSKI
LC - Older cadets (male) -52
1-006
51
0
ADNAN DEDIC (CBS)
668
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1-007
151
1
ADAM HERCOG (SUŠAK)
702
2
VERES ROLAND (KIRALY)
1-008
226
0
ANTE JELAVIĆ (SV.JURE)
732
3
ILIJA VUJOVIĆ (MNE)
155
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
1-009
668
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
702
3
VERES ROLAND (KIRALY)
1-010
732
0
ILIJA VUJOVIĆ (MNE)
155
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
1-012
702
2
VERES ROLAND (KIRALY)
155
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, SUŠAK
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ILIJA VUJOVIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
LC - Older cadets (male) -57
1-011
230
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
325
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
1-013
443
0
GABRIEL CETINA (TROJAN)
236
3
VITO KOŠAR (ŠK)
1-014
568
0
LUKA VRTAČIĆ (TROJAN)
666
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
227
ANTE JOVIĆ (SV.JURE)
1-015
230
1
MATEJ TURAK (SUŠAK)
236
2
VITO KOŠAR (ŠK)
1-016
666
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
227
0
ANTE JOVIĆ (SV.JURE)
1-018
236
0
VITO KOŠAR (ŠK)
666
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. ANTE JOVIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
3. MATEJ TURAK, SUŠAK
LC - Older cadets (male) -63
1-017
682
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
517
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
409
LUKA BOGDAN (MARJAN)
269
ANTE ČOKOLIĆ (MORNAR)
585
BOZHJIDAR JANKOV (STIP)
1-019
682
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
409
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
1-020
269
1
ANTE ČOKOLIĆ (MORNAR)
585
2
BOZHJIDAR JANKOV (STIP)
1-022
682
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
585
0
BOZHJIDAR JANKOV (STIP)
Medalists
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOZHJIDAR JANKOV, KBK GLADIJATOR STIP
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
3. ANTE ČOKOLIĆ, MORNAR
LC - Older cadets (male) -69
1-021
683
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
225
0
ANTE BULOG (SV.JURE)
221
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
1-023
683
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
221
0
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
Medalists
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ROMANO PRELEVIĆ, DALMATINO
3. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
1-024
733
0
DINO PUPOVIĆ (MNE)
147
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
1-025
360
0
DUJE IVAS (HBD)
270
3
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
1-026
147
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
270
0
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
Medalists
1. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
2. KARLO UŠLJEBRKA, MORNAR
3. DINO PUPOVIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
3. DUJE IVAS, HBD