kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Grandchampion (male)
PF - Grandchampion (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
FC - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Juniors (female)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (male) -57
2057
323
6
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
81
0
DOMEN JERMAN (PDKZ)
471
DONÁT HRABOVSZKI (HPK)
166
MATEJ TURAK (SUŠAK)
700
VERES ROLAND (KIRALY)
2059
309
0
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
399
7
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
714
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
482
GERGŐ KRUCSAI (HPK)
73
FRAN PEČEK (KUTINA)
2060
323
3
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
471
2
DONÁT HRABOVSZKI (HPK)
2061
166
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
700
7
VERES ROLAND (KIRALY)
2062
399
7
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
714
8
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
2063
482
0
GERGŐ KRUCSAI (HPK)
73
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
2064
323
2
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
700
5
VERES ROLAND (KIRALY)
2065
714
3
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
73
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
2067
700
5
VERES ROLAND (KIRALY)
73
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy