kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia and Herzegovina Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
MF - Older cadets (female)
MF - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) -57
3038
193
1
DAVID FURDEK (TIGAR)
30
2
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
3039
194
1
IVAN FURDEK (TIGAR)
87
2
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
3041
30
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
87
0
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
Medalists
1. PATRIK GRÜNCZEISZ, Controll SportClub Szombathely
2. ALEXANDER DIDENKÓ, Nyergesujfalu SE
3. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. IVAN FURDEK, TIGAR, Karlovac
KL - Juniors (male) -63
3040
310
0
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
78
3
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
268
NERMIN PAJIĆ (BIHAĆ)
3042
267
1
AJDIN VOJIĆ (BIHAĆ)
28
2
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
430
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
3043
78
3
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
268
0
NERMIN PAJIĆ (BIHAĆ)
3044
28
1
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
430
2
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
3047
78
3
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
430
0
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
Medalists
1. BENCE DEBRE, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
2. DINKO HALILAGIĆ, "ZINO"
3. NERMIN PAJIĆ, KBC "Bihać"
3. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
KL - Juniors (male) -69
3045
404
2
MARTIN HAMMER (KIRALY)
443
1
KARLO KOVAČ (BIH)
3046
358
0
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
294
3
LUKA VRANEK (KOPER)
3050
404
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
294
0
LUKA VRANEK (KOPER)
Medalists
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. KARLO KOVAČ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
KL - Juniors (male) -74
3048
439
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
247
0
DARIO PANDŽA (MOSTAR)
3049
264
2
SINAN HODŽIĆ (BIHAĆ)
485
1
LUKA VRANEK (KOPER)
3051
439
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
264
0
SINAN HODŽIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
2. SINAN HODŽIĆ, KBC "Bihać"
3. DARIO PANDŽA, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
KL - Juniors (male) -79
3052
379
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
258
0
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
246
KRISTIJAN TRLIN (MOSTAR)
3053
137
1
LUKA CERANJA (ZOILO)
26
2
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
260
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3054
379
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
246
0
KRISTIJAN TRLIN (MOSTAR)
3055
26
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
260
0
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3057
379
2
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
26
1
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
3. KRISTIJAN TRLIN, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. ERDIN SALKIĆ, KBC "Bihać"
KL - Juniors (male) -84
3056
53
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
462
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
311
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
3058
53
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
311
0
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
Medalists
1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. TOMISLAV ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. ----
KL - Juniors (male) -89
3059
417
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
359
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
Medalists
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. BRUNO GVARDIOL, PRETORIAN
3. ----
3. ----