kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia and Herzegovina Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
MF - Older cadets (female)
MF - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Boys -28
1001
117
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
180
3
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
Medalists
1. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Boys -32
1002
256
9
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
163
4
TONI URSIĆ (MAWASHI)
170
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
486
ISMAIL SEDIĆ (CAZIN)
173
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
1004
256
5
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
170
4
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
1003
486
4
ISMAIL SEDIĆ (CAZIN)
173
1
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
1007
256
6
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
486
0
ISMAIL SEDIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DENIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
2. ISMAIL SEDIĆ, "Tigar" CAZIN
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
PF - Boys +32
1005
165
14
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
217
4
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1006
238
2
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
289
12
NÁDASDI-VAD TAMÁS (COMBATD)
1008
165
7
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
289
0
NÁDASDI-VAD TAMÁS (COMBATD)
Medalists
1. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
2. NÁDASDI-VAD TAMÁS, Combat "D" SC
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA