kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia and Herzegovina Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
MF - Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Younger cadets (female) -32
1041
213
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
247
6
BELKISA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
108
MARINA MIKULIĆ (POLAČA)
1043
247
6
BELKISA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
108
0
MARINA MIKULIĆ (POLAČA)
Medalists
1. BELKISA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
2. MARINA MIKULIĆ, POLAČA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
1044
70
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
223
1
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
190
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
1046
70
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
190
4
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1045
257
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
232
0
MATEA FAJKOVIĆ (JASTRE)
227
LANA BOGDAN (MARJAN)
1047
257
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
227
1
LANA BOGDAN (MARJAN)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. MATEA FAJKOVIĆ, JASTREB SARAJEVO
3. ----
PF - Younger cadets (female) -47
1048
278
0
EVA JURIN (MARJAN)
76
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
128
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
1051
76
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
128
15
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
Medalists
1. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. EVA JURIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) +47
1049
129
6
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
192
9
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
1050
117
5
EMINA HOTI (BURA)
102
1
JELENA EDELINSKI (POLAČA)
1053
192
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
117
6
EMINA HOTI (BURA)
Medalists
1. EMINA HOTI, BURA
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. JELENA EDELINSKI, POLAČA
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA