kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (female) -65
LC - Older cadets (male) -52
3011
649
1
HAMZA ZEJNIC (BIRNO)
674
2
IVAN KRIŽAN (LIVNO)
3012
671
0
LJUPKO VRDOLJAK (LIVNO)
843
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
3014
674
3
IVAN KRIŽAN (LIVNO)
843
0
PETAR DIMITROV (MASARU)
Medalists
1. IVAN KRIŽAN, GOLDEN GLORY LIVNO
2. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. HAMZA ZEJNIC, Fight
3. LJUPKO VRDOLJAK, GOLDEN GLORY LIVNO
LC - Older cadets (male) -57
3015
358
0
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
518
3
TILEN REPINA (PTUJ)
764
MATEJ DESPOTOVIC (KBV)
648
EMIN PIPO (BIRNO)
713
ALDIN MUJAK (FOJNICA)
3017
518
3
TILEN REPINA (PTUJ)
764
0
MATEJ DESPOTOVIC (KBV)
3016
648
3
EMIN PIPO (BIRNO)
713
0
ALDIN MUJAK (FOJNICA)
3019
518
3
TILEN REPINA (PTUJ)
648
0
EMIN PIPO (BIRNO)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. EMIN PIPO, Fight
3. MATEJ DESPOTOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ALDIN MUJAK, KBV FOJNICA
LC - Older cadets (male) -63
3018
577
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
371
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
3020
779
0
MEHMEDALIJA PURIŠEVIĆ (ĐERZELZ)
379
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
3021
781
0
FARIS NERADIN (ĐERZELZ)
458
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
647
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
3022
577
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
379
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
3023
458
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
647
0
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
3025
577
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
458
1
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. ADMIR DELIBASIC, Fight
LC - Juniors (male) -63
3056
712
0
AHMED BULJINA (FOJNICA)
582
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
852
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
3057
850
0
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
772
3
BLAZE NASTOV (MK)
650
FADIL PIPO (BIRNO)
3058
582
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
852
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
3059
772
3
BLAZE NASTOV (MK)
650
0
FADIL PIPO (BIRNO)
3061
582
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
772
0
BLAZE NASTOV (MK)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. ----
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. FADIL PIPO, Fight
LC - Juniors (female) -65
3069
619
1
HANNA HEKIĆ (CAZIN)
670
2
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
3070
653
2
AMRA PIPO (BIRNO)
731
0
MARIJA JANEVA (MK)
3072
670
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
653
0
AMRA PIPO (BIRNO)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. AMRA PIPO, Fight
3. HANNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. MARIJA JANEVA, Macedonia WAKO