kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Boys +32
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -63
4062
550
0
AMAR DAUTOVIC (PROSV)
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
748
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
4064
558
0
ALDIN MEHMEDOVIC (PROSV)
507
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
425
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
4065
552
0
MUSTAFA CELAHMETOVIC (PROSV)
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
883
MITAR MAJSTOROVIĆ (G GYM)
4066
754
1
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
445
2
PAULO ROGULJ (MORNAR)
427
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4067
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
748
0
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
4068
507
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
425
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
4069
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
883
0
MITAR MAJSTOROVIĆ (G GYM)
4070
445
1
PAULO ROGULJ (MORNAR)
427
2
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4071
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
507
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
4072
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
427
0
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4074
702
0
MARKO GORNEVSKI (MK)
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
Medalists
1. ALI BOTONJIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
2. MARKO GORNEVSKI, Macedonia WAKO
3. RIJAD DEDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. EDIN RAMDEDOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard