kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (male) +69
PF - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) +69
KL - Juniors (male) -89
KL - Seniors (male) -79
PF - Older cadets (male) +69
1122
523
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
758
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
1123
583
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
382
6
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
1124
568
9
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
209
8
LOREN DOMBA (LAV)
116
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
1125
523
9
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
382
5
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
1126
568
7
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
116
10
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
1128
523
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
116
0
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ
2. AHMET PAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA
3. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož
PF - Juniors (male) -57
2001
213
6
MORIS TRBULIN (LAV)
752
11
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -57
3055
854
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
753
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
4062
550
0
AMAR DAUTOVIC (PROSV)
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
748
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
4064
558
0
ALDIN MEHMEDOVIC (PROSV)
507
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
425
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
4065
552
0
MUSTAFA CELAHMETOVIC (PROSV)
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
883
MITAR MAJSTOROVIĆ (G GYM)
4066
754
1
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
445
2
PAULO ROGULJ (MORNAR)
427
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4067
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
748
0
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
4068
507
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
425
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
4069
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
883
0
MITAR MAJSTOROVIĆ (G GYM)
4070
445
1
PAULO ROGULJ (MORNAR)
427
2
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4071
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
507
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
4072
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
427
0
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4074
702
0
MARKO GORNEVSKI (MK)
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
Medalists
1. ALI BOTONJIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
2. MARKO GORNEVSKI, Macedonia WAKO
3. RIJAD DEDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. EDIN RAMDEDOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
KL - Older cadets (male) +69
4081
118
0
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
813
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
4083
422
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
819
3
AMAR RASCIC (PV)
553
NEDZAD SULJIC (PROSV)
4084
17
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
291
0
BELMIN KALAC (UNIRO)
554
SAUDIN JASAREVIC (PROSV)
812
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
759
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
4085
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
813
0
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
4086
819
3
AMAR RASCIC (PV)
553
0
NEDZAD SULJIC (PROSV)
4087
17
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
554
0
SAUDIN JASAREVIC (PROSV)
4088
812
2
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
759
1
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
4089
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
819
0
AMAR RASCIC (PV)
4090
17
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
812
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
4091
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
17
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AMAR RASCIC, PLJEVLJA
3. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
KL - Juniors (male) -89
2045
689
0
ELVIN MEHOVIC (KBKTIVA)
750
3
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
2046
688
3
SAMIR HAJRULA (KBKTIVA)
421
0
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
2048
750
3
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
688
0
SAMIR HAJRULA (KBKTIVA)
Medalists
1. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. SAMIR HAJRULA, Kik boks klub Tivat
3. ELVIN MEHOVIC, Kik boks klub Tivat
3. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Seniors (male) -79
2064
163
2
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
774
1
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
766
MERIS OPARNICA (KBV)
2066
559
0
ARMIN AVDIC (PROSV)
776
3
RISTE ATANASOV (MK)
485
DOMAGOJ GLAVAŠ (EAGLES)
2067
918
0
MIRZA VELIC (PROSV)
898
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
470
CVIJETIN BRKIĆ (FAJTER)
2068
792
1
DURAKOVIĆ SINANUDIN (LJUTOCH)
872
2
STEFAN KOSTADINOV (MASARU)
393
ARMIN MIDŽIĆ (KURTO)
2069
163
2
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
766
1
MERIS OPARNICA (KBV)
2070
776
2
RISTE ATANASOV (MK)
485
1
DOMAGOJ GLAVAŠ (EAGLES)
2071
898
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
470
0
CVIJETIN BRKIĆ (FAJTER)
2072
872
3
STEFAN KOSTADINOV (MASARU)
393
0
ARMIN MIDŽIĆ (KURTO)
2073
163
0
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
776
3
RISTE ATANASOV (MK)
2074
898
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
872
0
STEFAN KOSTADINOV (MASARU)
2076
776
3
RISTE ATANASOV (MK)
898
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. RISTE ATANASOV, Macedonia WAKO
2. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
3. ALEKSANDAR VILIC, Kickboxing Club Spartak Niksic
3. STEFAN KOSTADINOV, MASARU TEAM BULGARIA