kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniors (male) -79
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -79
2064
163
2
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
774
1
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
766
MERIS OPARNICA (KBV)
2066
559
0
ARMIN AVDIC (PROSV)
776
3
RISTE ATANASOV (MK)
485
DOMAGOJ GLAVAŠ (EAGLES)
2067
918
0
MIRZA VELIC (PROSV)
898
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
470
CVIJETIN BRKIĆ (FAJTER)
2068
792
1
DURAKOVIĆ SINANUDIN (LJUTOCH)
872
2
STEFAN KOSTADINOV (MASARU)
393
ARMIN MIDŽIĆ (KURTO)
2069
163
2
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
766
1
MERIS OPARNICA (KBV)
2070
776
2
RISTE ATANASOV (MK)
485
1
DOMAGOJ GLAVAŠ (EAGLES)
2071
898
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
470
0
CVIJETIN BRKIĆ (FAJTER)
2072
872
3
STEFAN KOSTADINOV (MASARU)
393
0
ARMIN MIDŽIĆ (KURTO)
2073
163
0
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
776
3
RISTE ATANASOV (MK)
2074
898
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
872
0
STEFAN KOSTADINOV (MASARU)
2076
776
3
RISTE ATANASOV (MK)
898
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. RISTE ATANASOV, Macedonia WAKO
2. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
3. ALEKSANDAR VILIC, Kickboxing Club Spartak Niksic
3. STEFAN KOSTADINOV, MASARU TEAM BULGARIA