kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Balkan Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -63
LK - Younger juniors (male) +81
LK - Seniors (male) -71
LK - Seniors (male) +91
KL - Older cadets (male) -52
4048
428
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
342
3
BORIS RADIĆ (VELEZ)
4050
791
3
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
444
0
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
4051
423
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
603
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
4052
296
1
ALDIN BRODLIC (SG)
786
2
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
4053
342
0
BORIS RADIĆ (VELEZ)
791
3
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
4054
423
1
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
786
2
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
4056
791
0
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
786
3
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
Osvajači medalja
1. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. DIN BLAŽEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. BORIS RADIĆ, Velež Nevesinje
KL - Older cadets (male) -63
4062
550
0
AMAR DAUTOVIC (PROSV)
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
748
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
4064
558
0
ALDIN MEHMEDOVIC (PROSV)
507
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
425
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
4065
552
0
MUSTAFA CELAHMETOVIC (PROSV)
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
883
MITAR MAJSTOROVIĆ (G GYM)
4066
754
1
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
445
2
PAULO ROGULJ (MORNAR)
427
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4067
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
748
0
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
4068
507
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
425
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
4069
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
883
0
MITAR MAJSTOROVIĆ (G GYM)
4070
445
1
PAULO ROGULJ (MORNAR)
427
2
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4071
702
3
MARKO GORNEVSKI (MK)
507
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
4072
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
427
0
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
4074
702
0
MARKO GORNEVSKI (MK)
504
3
ALI BOTONJIĆ (GEPARD)
Osvajači medalja
1. ALI BOTONJIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
2. MARKO GORNEVSKI, Macedonia WAKO
3. RIJAD DEDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. EDIN RAMDEDOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
LK - Younger juniors (male) +81
R2001
529
0
SAMIR HAJRULA (KBKTIVA)
644
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
450
MILOŠ MUGOŠA (KBK"081)
524
ELVIN MEHOVIC (KBKTIVA)
549
JOVAN ĐIKIĆ (BATAJA)
R2023
644
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
450
0
MILOŠ MUGOŠA (KBK"081)
R2024
524
0
ELVIN MEHOVIC (KBKTIVA)
549
3
JOVAN ĐIKIĆ (BATAJA)
R2054
644
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
549
0
JOVAN ĐIKIĆ (BATAJA)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
2. JOVAN ĐIKIĆ, KBK BATAJNICA
3. MILOŠ MUGOŠA, KBK"081" PODGORICA
3. ELVIN MEHOVIC, Kik boks klub Tivat
LK - Seniors (male) -71
R1008
636
3
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
547
0
MARKO ŠUJICA (BATAJA)
R1009
704
0
STEFAN DIMITRIOSKI (MK)
643
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R1029
636
2
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
643
1
JOZO STUPALO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. SLAVOLJUB BUDESA, Panter Bijeljina
2. JOZO STUPALO, MORNAR
3. MARKO ŠUJICA, KBK BATAJNICA
3. STEFAN DIMITRIOSKI, Macedonia WAKO
LK - Seniors (male) +91
R1004
820
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
906
0
NIKOLA PETROVIC (KBKBR)
785
ELMIR GORAK (ĐERZELZ)
784
MILOŠ GOLIĆ (KBS)
730
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
R1015
820
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
785
0
ELMIR GORAK (ĐERZELZ)
R1016
784
3
MILOŠ GOLIĆ (KBS)
730
0
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
R1033
820
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
784
3
MILOŠ GOLIĆ (KBS)
Osvajači medalja
1. MILOŠ GOLIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
3. ESMIR ESKIC, JUMRUK GYM
3. ELMIR GORAK, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak