kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) +69
PF - Juniors (male) -79
PF - Seniors (male) -69
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) +69
LC - Juniors (male) -84
LC - Seniors (male) -69
PF - Younger cadets (male) +47
1057
356
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
295
1
BERTALAN PÉTER (BER.)
579
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1059
737
0
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
46
6
PETAR DIMITROV (MASARU)
150
TOBIAS PUSCHNIK (ASKOHUE)
1060
378
2
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
517
11
TILEN REPINA (PTUJ)
157
CHRISTOPHER HASELMANN (ASKOHUE)
738
SERGEJ FURTULA (KBV)
192
KUDUZOVIC VALENTIN (BER.)
1061
356
4
LEONARDO ČVEK (BTI)
579
3
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1062
46
5
PETAR DIMITROV (MASARU)
150
2
TOBIAS PUSCHNIK (ASKOHUE)
1063
517
6
TILEN REPINA (PTUJ)
157
0
CHRISTOPHER HASELMANN (ASKOHUE)
1064
738
10
SERGEJ FURTULA (KBV)
192
3
KUDUZOVIC VALENTIN (BER.)
1065
356
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
46
6
PETAR DIMITROV (MASARU)
1066
517
6
TILEN REPINA (PTUJ)
738
0
SERGEJ FURTULA (KBV)
1068
46
2
PETAR DIMITROV (MASARU)
517
4
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. SERGEJ FURTULA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. LEONARDO ČVEK, BTI
PF - Younger cadets (female) +47
1089
835
12
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
431
1
MARTINA LUCIĆ (OMEGA)
615
IRMA LJUBIJANKIĆ (CAZIN)
34
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
370
DELILA GANJGO (TEŠANJ)
1091
835
8
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
615
6
IRMA LJUBIJANKIĆ (CAZIN)
1090
34
3
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
370
0
DELILA GANJGO (TEŠANJ)
1094
835
4
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
34
11
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
Osvajači medalja
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. NIKOL DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. DELILA GANJGO, CBS"Tešanj"Tešanj
3. IRMA LJUBIJANKIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Older cadets (male) -47
1106
720
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
838
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1108
47
6
PETAR DIMITROV (MASARU)
510
3
LUKA ORNEK MIKŠA (GEPARD)
1109
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
362
0
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
830
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1110
720
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
47
5
PETAR DIMITROV (MASARU)
1111
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
830
4
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1113
720
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
830
0
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
PF - Older cadets (male) +69
1122
523
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
758
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
1123
583
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
382
6
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
1124
568
9
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
209
8
LOREN DOMBA (LAV)
116
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
1125
523
9
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
382
5
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
1126
568
7
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
116
10
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
1128
523
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
116
0
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ
2. AHMET PAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA
3. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož
PF - Juniors (male) -79
2004
525
10
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
383
5
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -69
2010
415
13
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
486
3
DOMAGOJ PERIĆ (EAGLES)
376
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
2012
415
12
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
376
2
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. DOMAGOJ PERIĆ, Eagles SCM
3. ----
LC - Older cadets (male) -47
3008
48
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
462
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
3009
841
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
381
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
3013
48
0
PETAR DIMITROV (MASARU)
381
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Osvajači medalja
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. RENE KALIMAN, DRAGA
LC - Older cadets (male) -63
3018
577
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
371
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
3020
779
0
MEHMEDALIJA PURIŠEVIĆ (ĐERZELZ)
379
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
3021
781
0
FARIS NERADIN (ĐERZELZ)
458
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
647
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
3022
577
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
379
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
3023
458
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
647
0
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
3025
577
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
458
1
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
Osvajači medalja
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. ADMIR DELIBASIC, Fight
LC - Older cadets (male) +69
3028
569
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
783
3
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
18
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
3030
117
0
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
384
3
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
596
ARNEL BULIC (BIHAC)
3031
783
1
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
18
2
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
3032
384
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
596
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
3035
18
1
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
596
2
ARNEL BULIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ARNEL BULIC, "ZINO"
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA
3. ADI BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniors (male) -84
3066
707
1
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
136
2
DIMITRI ZVEAGHINTEV (MTEAM)
Osvajači medalja
1. DIMITRI ZVEAGHINTEV, Moldova Team
2. FILIP MATKOVIĆ, OMEGA
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -69
3074
487
0
DOMAGOJ PERIĆ (EAGLES)
385
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
10
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
3076
385
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
10
0
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. AGO ARTUKOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. DOMAGOJ PERIĆ, Eagles SCM
3. ----