kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -22
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -25
PF - Girls -28
PF - Girls -32
PF - Girls +32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -32
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -37
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Younger cadets (male) +47
1057
356
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
295
1
BERTALAN PÉTER (BER.)
579
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1059
737
0
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
46
6
PETAR DIMITROV (MASARU)
150
TOBIAS PUSCHNIK (ASKOHUE)
1060
378
2
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
517
11
TILEN REPINA (PTUJ)
157
CHRISTOPHER HASELMANN (ASKOHUE)
738
SERGEJ FURTULA (KBV)
192
KUDUZOVIC VALENTIN (BER.)
1061
356
4
LEONARDO ČVEK (BTI)
579
3
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1062
46
5
PETAR DIMITROV (MASARU)
150
2
TOBIAS PUSCHNIK (ASKOHUE)
1063
517
6
TILEN REPINA (PTUJ)
157
0
CHRISTOPHER HASELMANN (ASKOHUE)
1064
738
10
SERGEJ FURTULA (KBV)
192
3
KUDUZOVIC VALENTIN (BER.)
1065
356
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
46
6
PETAR DIMITROV (MASARU)
1066
517
6
TILEN REPINA (PTUJ)
738
0
SERGEJ FURTULA (KBV)
1068
46
2
PETAR DIMITROV (MASARU)
517
4
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. SERGEJ FURTULA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. LEONARDO ČVEK, BTI