kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Balkan Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište R1
Borilište R2
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys -22
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -25
PF - Girls -28
PF - Girls -32
PF - Girls +32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -32
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -37
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Younger cadets (male) -47
1050
154
3
PAUL SCHISTER (ASKOHUE)
45
11
PETAR DIMITROV (MASARU)
1052
719
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
837
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1053
664
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
94
4
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1054
225
2
BERTALAN PÉTER (BER.)
267
4
OSKAR SAJNOG (CENTURI)
1055
45
1
PETAR DIMITROV (MASARU)
719
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1056
94
10
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
267
4
OSKAR SAJNOG (CENTURI)
1058
719
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
94
2
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. OSKAR SAJNOG, KS Centuria Torun