kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male) - 15,16 years
K1 - Older juniors (male)- 17,18 years
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male) - 15,16 years
LK-Younger juniors (female) -15,16 years
LK - Older juniors (male)- 17,18 years
LK - Older juniors (female) - 17,18 years
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -79
LC - Seniors (male) -84
LC - Seniors (male) -89
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (male) -69
3074
487
0
DOMAGOJ PERIĆ (EAGLES)
385
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
10
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
3076
385
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
10
0
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. AGO ARTUKOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. DOMAGOJ PERIĆ, Eagles SCM
3. ----
LC - Seniors (male) -79
3075
773
2
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
147
1
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
3077
484
3
DOMAGOJ GLAVAŠ (EAGLES)
827
0
IVAN STANKOV (MASARU)
3078
474
0
CVIJETIN BRKIĆ (FAJTER)
573
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
488
IVAN KURAJA (EAGLES)
3079
773
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
484
0
DOMAGOJ GLAVAŠ (EAGLES)
3080
573
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
488
0
IVAN KURAJA (EAGLES)
3082
773
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
573
0
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
Medalists
1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
3. DOMAGOJ GLAVAŠ, Eagles SCM
3. IVAN KURAJA, Eagles SCM
LC - Seniors (male) -84
3081
790
0
AJREDIN AJETI (SBK BOR)
496
3
ZDESLAV KATAVIĆ (EAGLES)
896
SELVER MAHMIĆ (USORA)
3083
496
0
ZDESLAV KATAVIĆ (EAGLES)
896
3
SELVER MAHMIĆ (USORA)
Medalists
1. SELVER MAHMIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. ZDESLAV KATAVIĆ, Eagles SCM
3. AJREDIN AJETI, SBK Borac
3. ----
LC - Seniors (male) -89
3084
494
0
TONI MAMUŠA (EAGLES)
490
3
MISLAV KATAVIĆ (EAGLES)
Medalists
1. MISLAV KATAVIĆ, Eagles SCM
2. TONI MAMUŠA, Eagles SCM
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) +94
3085
498
0
ZVONKO GABRIĆ (EAGLES)
654
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
3086
817
0
LUKA ZOVKO (EAGLES)
74
3
GEORGI ALEKSIEV (MASARU)
3087
816
3
ANTE TURALIJA (EAGLES)
478
0
NEMANJA GAJIĆ (FAJTER)
493
TOMISLAV GABRIĆ (EAGLES)
3088
654
2
JOSIP SEMREN (LIVNO)
74
1
GEORGI ALEKSIEV (MASARU)
3089
816
3
ANTE TURALIJA (EAGLES)
493
0
TOMISLAV GABRIĆ (EAGLES)
3091
654
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
816
0
ANTE TURALIJA (EAGLES)
Medalists
1. JOSIP SEMREN, GOLDEN GLORY LIVNO
2. ANTE TURALIJA, Eagles SCM
3. GEORGI ALEKSIEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. TOMISLAV GABRIĆ, Eagles SCM