kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (male) -57
3060
506
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
227
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
524
LUKA KLIŠANIĆ (ZG)
3062
227
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
524
0
LUKA KLIŠANIĆ (ZG)
Medalists
1. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. LUKA KLIŠANIĆ, ZAGREB
3. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Juniors (male) -63
3063
126
2
FILIP KOMŠIĆ (N. GRAD)
484
1
SLOBODAN BJELIČIĆ (RUDAR)
3064
445
3
ELVIN TINJAK (BALKANK)
60
0
ANES HASANOVIĆ (TEŠANJ)
3066
126
3
FILIP KOMŠIĆ (N. GRAD)
445
0
ELVIN TINJAK (BALKANK)
Medalists
1. FILIP KOMŠIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. ELVIN TINJAK, BALKAN KONJIC
3. SLOBODAN BJELIČIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ANES HASANOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Juniors (male) -69
3065
511
3
RIJAD DZANIĆ (ZENICA1)
340
0
IGOR MIJATOVIĆ (BORACBL)
241
ALEKSANDAR KOVAČEVIC (KBV)
3067
277
0
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
502
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
7
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
3068
511
3
RIJAD DZANIĆ (ZENICA1)
241
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIC (KBV)
3069
502
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
7
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
3071
511
2
RIJAD DZANIĆ (ZENICA1)
502
1
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. RIJAD DZANIĆ, Muay Thai & MMA Club xXx
2. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
3. ALEKSANDAR KOVAČEVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Juniors (male) -74
3070
409
1
FARUK ČARDAKOVIĆ (KICK)
459
2
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
508
JOVAN RADOVIĆ (KBS)
125
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
24
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
3072
459
3
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
508
0
JOVAN RADOVIĆ (KBS)
3073
125
1
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
24
2
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
3075
459
3
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
24
0
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. EMIR IBRAHIMOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. MURIZ HADZIKADUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. JOVAN RADOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. FARUK VRAŽALICA, KBS "PANTER" SARAJEVO
KL - Juniors (male) -79
3074
22
0
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
496
3
KRISTIJAN TRLIN (MOSTAR)
573
ALMEDIN KEHONJIC (KALESIJ)
3076
496
1
KRISTIJAN TRLIN (MOSTAR)
573
2
ALMEDIN KEHONJIC (KALESIJ)
Medalists
1. ALMEDIN KEHONJIC, KBS Golden team Kalesija
2. KRISTIJAN TRLIN, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
KL - Juniors (male) -84
3077
561
0
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
462
3
AZIZ MUDROV (KUTINA)
Medalists
1. AZIZ MUDROV, KUTINA
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) +94
3078
301
0
STOLE JORDANOVSKI (MK)
510
3
IRVIN PALAVRA (ZENICA1)
Medalists
1. IRVIN PALAVRA, Muay Thai & MMA Club xXx
2. STOLE JORDANOVSKI, Macedonia WAKO
3. ----
3. ----