kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -32
LC - Older cadets (male) -37
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -32
4001
571
0
ADMIR HALILOVIĆ (KALESIJ)
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
352
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
4002
351
0
MEHMED CETIN (IZAZOV)
362
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
55
JASMINA SPAHIĆ (TEŠANJ)
4003
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
352
0
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
4004
362
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
55
0
JASMINA SPAHIĆ (TEŠANJ)
4007
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
362
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. PILAV MUHAREM, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. JASMINA SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (male) -37
4005
56
0
JASMINA SPAHIĆ (TEŠANJ)
269
3
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
4006
4
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
441
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
4010
269
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
4
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. JASMINA SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (male) -42
4008
521
0
DORIAN HORVAT (ZG)
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
4009
359
2
RENE KALIMAN (DRAGA)
442
1
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4012
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
359
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. DORIAN HORVAT, ZAGREB
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
LC - Older cadets (male) -47
4011
112
1
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
239
2
VUK MIČIĆ (KBV)
93
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
4013
239
0
VUK MIČIĆ (KBV)
93
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
Medalists
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. VUK MIČIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
4014
111
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
581
0
AMEL KLISURA (FOJNICA)
4015
272
0
ŠABAN MAHMUTOVIĆ (BORAC)
378
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
4016
490
3
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
475
0
MARKO SENJAK (GROM)
271
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
4017
111
2
JASMIN DAJIC (2002BIH)
378
1
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
4018
490
0
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
271
3
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
4020
111
2
JASMIN DAJIC (2002BIH)
271
1
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
Medalists
1. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
2. HARIS ĆORIĆ, KBS Borac Jelah
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. AMAR TOKMO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Older cadets (male) -57
4019
254
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
223
0
ANTEJ PENAVA (USORA)
498
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
388
AMIL TUTIC (BIHAC)
79
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
4021
254
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
498
1
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
4022
388
2
AMIL TUTIC (BIHAC)
79
1
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
4025
254
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
388
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. EMIR KURTIĆ, Radnicki
LC - Older cadets (male) -63
4023
596
3
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
128
0
JURE ČUTURA (POSUJŠE)
4024
473
0
MARIN KNEZOVIĆ (GROM)
334
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
4026
596
1
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
334
2
AMIR AJDINI (2002BIH)
Medalists
1. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
2. ALDIN MASLEŠA, BALKAN KONJIC
3. MARIN KNEZOVIĆ, KBK GROM Posušje
3. JURE ČUTURA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
LC - Older cadets (male) +69
4027
492
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
273
0
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
4028
472
3
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
572
0
ZAIM KULANIĆ (KALESIJ)
4029
489
1
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
474
2
MARIN CULJAK (GROM)
609
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
4030
492
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
472
0
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
4031
474
0
MARIN CULJAK (GROM)
609
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
4033
492
0
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
609
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. HUSO TURIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. MUNIR MUJČIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. MARIN CULJAK, KBK GROM Posušje
3. GABRIJEL ČOLIĆ, KBK GROM Posušje