kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište RING
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -25
PF - Girls -28
PF - Girls -32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Boys -25
1001
336
14
BORNA ŠARIĆ (LAV)
464
4
PEZIC ELMIR (GO)
1002
463
0
PEZIC ENES (GO)
431
6
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
1004
336
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
431
7
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN MARKOV, teamRADULOV
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. PEZIC ENES, Kbs Golden
3. PEZIC ELMIR, Kbs Golden
PF - Boys -28
1003
388
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
432
2
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
673
MARKO GRGIC (2002BIH)
1005
388
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
673
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARKO GRGIC, 2002 - Odzak
3. KRISTIAN MARKOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Boys -32
1006
436
6
DENIS PETROV (RADULOV)
516
0
JAN MIKULIĆ (TOM GYM)
42
MARKO GRGIC (2002BIH)
1008
436
6
DENIS PETROV (RADULOV)
42
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
Osvajači medalja
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. MARKO GRGIC, 2002 - Odzak
3. JAN MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Boys +32
1007
384
0
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
585
7
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
24
BENEDEK HADRA (BER.)
594
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
69
HUSO HUSEIN TOPCIBASIC (DENMARK)
1009
585
0
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
24
0
BENEDEK HADRA (BER.)
1010
594
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
69
0
HUSO HUSEIN TOPCIBASIC (DENMARK)
1012
585
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
594
1
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. EMMAN BRKIĆ, "ZINO"
3. BENEDEK HADRA, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
PF - Girls -25
1011
465
0
LAMIJA NOCIC (GO)
633
0
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
396
ENA BILIC (BROD)
1013
465
5
LAMIJA NOCIC (GO)
396
1
ENA BILIC (BROD)
Osvajači medalja
1. LAMIJA NOCIC, Kbs Golden
2. ENA BILIC, BROD
3. ----
3. ----
PF - Girls -28
1014
456
4
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
22
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1017
22
8
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Girls -32
1015
634
0
ANA HUDIN (ORMOŽ)
23
0
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
1016
213
2
SARA MUŠELJIĆ (VITEZBK)
518
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1018
23
4
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
518
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. SARA MUŠELJIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Younger cadets (male) -28
1019
461
2
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
437
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
491
MUHAREM ALAGIĆ (TKDGLJ)
272
IVAN UDOVIĆ (LAV)
441
DENIS PETROV (RADULOV)
1021
437
11
MARTIN IVANOV (RADULOV)
491
1
MUHAREM ALAGIĆ (TKDGLJ)
1020
272
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
441
6
DENIS PETROV (RADULOV)
1023
437
2
MARTIN IVANOV (RADULOV)
441
4
DENIS PETROV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. MUHAREM ALAGIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Younger cadets (male) -32
1022
389
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
438
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
1024
358
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
452
3
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1025
621
0
HAMZA MACIC (BALKAAN)
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1026
438
0
MARTIN IVANOV (RADULOV)
452
6
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1027
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
0
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1029
452
7
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
429
2
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DANAIL BLAGOEV, teamRADULOV
3. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1028
493
1
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
509
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1030
273
7
LUKA HUŠAK (LAV)
430
6
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1031
359
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
427
1
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
385
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1032
509
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
273
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1033
427
3
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
385
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1035
509
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
427
3
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
PF - Younger cadets (male) -42
1034
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
595
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
1036
274
3
MORIS TRBULIN (LAV)
428
8
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1037
387
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
360
0
SANJIN HRNJICA (LJUTOCH)
1038
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
439
0
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
1039
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
428
2
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1040
387
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
428
0
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO