kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys -25
PF - Girls -25
KL - Older cadets (male) +69
LK - Seniors (male) +91
PF - Boys -25
1001
336
14
BORNA ŠARIĆ (LAV)
464
4
PEZIC ELMIR (GO)
1002
463
0
PEZIC ENES (GO)
431
6
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
1004
336
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
431
7
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN MARKOV, teamRADULOV
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. PEZIC ENES, Kbs Golden
3. PEZIC ELMIR, Kbs Golden
PF - Girls -25
1011
465
0
LAMIJA NOCIC (GO)
633
0
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
396
ENA BILIC (BROD)
1013
465
5
LAMIJA NOCIC (GO)
396
1
ENA BILIC (BROD)
Osvajači medalja
1. LAMIJA NOCIC, Kbs Golden
2. ENA BILIC, BROD
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
4034
471
0
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
10
3
AMRUDIN SINANOVIĆ (CBS)
90
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
507
KERIM DURAK (FOJNICA)
466
HUSO TURIC (GO)
4035A
10
0
AMRUDIN SINANOVIĆ (CBS)
90
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
4035
507
0
KERIM DURAK (FOJNICA)
466
3
HUSO TURIC (GO)
4037
90
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
466
0
HUSO TURIC (GO)
Osvajači medalja
1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. HUSO TURIC, Kbs Golden
3. AMRUDIN SINANOVIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. KERIM DURAK, KBV FOJNICA
LK - Seniors (male) +91
RING002
53
3
NEMANJA POPOVIĆ KMET (FFG)
374
0
MILAN KUBIN (MKD)
468
JASMIN HAMZIC (GO)
149
SAVA KLEPIC (DRAŽEN)
494
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
RING025
53
3
NEMANJA POPOVIĆ KMET (FFG)
468
0
JASMIN HAMZIC (GO)
RING026
149
2
SAVA KLEPIC (DRAŽEN)
494
1
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
RING058
53
1
NEMANJA POPOVIĆ KMET (FFG)
149
2
SAVA KLEPIC (DRAŽEN)
Osvajači medalja
1. SAVA KLEPIC, Kick box club Draženko Ninic
2. NEMANJA POPOVIĆ KMET, Free Fighters Gym
3. ALEKSANDAR DANILOVIC, Kik boks klub "Lovćen"
3. JASMIN HAMZIC, Kbs Golden