kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Balkan Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -69
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (female) -55
LC - Seniors (male) -63
LC - Veterans (male) -84
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -57
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (female) -55
KL - Seniors (male) -57
KL - Seniors (female) -55
LC - Juniors (male) -69
3041
530
0
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
100
3
BALÁZS TAR (ZMKBA_H)
3043
245
0
ELDAR HALILOVIĆ (CBS)
83
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
3044
677
0
ARMIN ALKAZ (CBS)
674
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
3045
184
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
630
0
ADIS BEĆOVIĆ (TOOORNA)
3046
100
3
BALÁZS TAR (ZMKBA_H)
83
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
3047
674
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
184
0
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
3049
100
0
BALÁZS TAR (ZMKBA_H)
674
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BALÁZS TAR, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
3. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
3. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE