001 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -32 | ILIJA PEROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 0:3 | MUAMER DEDIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
002 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -32 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 3:0 | HAMZA MACIC (KBS Balkan Konjic) |
003 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -37 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 2:1 | BORISLAV MILUTINOVIC (KBS "Deveta Četa" Pale) |
004 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -32 | MUAMER DEDIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 3:0 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
005 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -37 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 0:3 | STEFAN PAVLOVIC (SD Kombat Smederevo) |
006 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -42 | NIKOLA PEJIC (Klub borilackih vjestina "Derventa") |
PTF 0:3 | LUKA LOPATIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
007 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -42 | IVAN PETKOVIĆ (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | ANDRIJA MATIJASEVIC (Anarchy Gym) |
008 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -42 | LUKA LOPATIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 3:0 | AMAR TOKMO (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
009 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -47 | NIKOLA PRLJA (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 2:1 | HORVATH GYULA (Esztergomi KBSE) |
010 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -42 | LUKA LOPATIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 0:3 | IVAN PETKOVIĆ (Velež Nevesinje) |
011 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -47 | ABAZ KUCEVIC (Kbv Flek Tom Cat) |
PTF 0:3 | ISMAR OMIČEVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
012 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -47 | RELJA POPOVIC (KBK"081" PODGORICA) |
PTF 0:3 | BORISZ VISZKET (Controll SportClub Szombathely) |
013 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -47 | NIKOLA PRLJA (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 1:2 | ISMAR OMIČEVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
014 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -47 | BORISZ VISZKET (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | TARIK BACIC (Kbv Flek Tom Cat) |
015 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -52 | DOMINIK BOROK (Esztergomi KBSE) |
PTF 3:0 | BOTOND LACZKOVICS (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
016 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -52 | MAGYAR SZABOLCS (Esztergomi KBSE) |
PTF 1:2 | ADIN BAJRIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
017 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -47 | ISMAR OMIČEVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
PTF 3:0 | BORISZ VISZKET (Controll SportClub Szombathely) |
018 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -52 | DOMINIK BOROK (Esztergomi KBSE) |
PTF 3:0 | ADIN BAJRIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
019 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | RAYMUND BALI (Nyergesujfalu SE) |
PTF 3:0 | MIHAEL PAVLIČIĆ (VUKOVARSKI SOKOL) |
020 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | ALDIN MASLESA (KBS Balkan Konjic) |
PTF 0:3 | IVAN JUKIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
021 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | ÁKOS BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 0:3 | NIKOLA RATKOVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
022 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -57 | RAYMUND BALI (Nyergesujfalu SE) |
PTF 1:2 | IVAN JUKIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
023 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -57 | NIKOLA RATKOVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 3:0 | ASTRIT EJUPI (WAKO MACEDONIA) |
024 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | ALEKSANDAR KOVAČEVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
PTF 1:2 | ILIJA VUJOVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
025 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -57 | IVAN JUKIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
PTF 1:2 | NIKOLA RATKOVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
026 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | ADNAN DEDIC (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 0:3 | DARKO NAJDOV (WAKO MACEDONIA) |
027 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -63 | ILIJA VUJOVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 3:0 | ADI BAJRIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
028 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -63 | DARKO NAJDOV (WAKO MACEDONIA) |
PTF 1:2 | BENCE DEBRE (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
029 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | EDVIN POPARA (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 0:3 | LIPOVAČA DINO (KBS Ljutoc Orasac) |
030 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -63 | ILIJA VUJOVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 1:2 | BENCE DEBRE (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
031 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | HAJRUDIN ADŽIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 1:2 | AMAR MEMISEVIC (Kbv Flek Tom Cat) |
032 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -69 | LIPOVAČA DINO (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 2:1 | SASA RADOVANOVIC (Kick box club Draženko Ninic) |
033 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -69 | AMAR MEMISEVIC (Kbv Flek Tom Cat) |
PTF 3:0 | SANJIN DZAJIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
034 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | MUNIR MUJČIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 0:3 | AMRUDIN SINANOVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
035 | 1/2 | KL - Older cadets (male) +69 | KERIM DURAK (KBV FOJNICA) |
PTF 0:3 | HUSO TURIC (Kbs Golden) |
035A | 1/2 | KL - Older cadets (male) +69 | AMRUDIN SINANOVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 0:3 | VIKTOR VÍGVÁRY (Esztergomi KBSE) |
036 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -69 | LIPOVAČA DINO (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 3:0 | AMAR MEMISEVIC (Kbv Flek Tom Cat) |
037 | 1/1 | KL - Older cadets (male) +69 | VIKTOR VÍGVÁRY (Esztergomi KBSE) |
AB 3:0 | HUSO TURIC (Kbs Golden) |
038 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -46 | MAJA OMIČEVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
AB 0:3 | ZORANA NIKOLIC (KBS "Spartanac" Zitiste) |
040 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -55 | JOVANA ARSOVA (WAKO MACEDONIA) |
AB 3:0 | MARINA LONČAR (IMOTSKI) |
041 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -60 | AMINA ŠEHIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 2:1 | VIKTORIJA VARADINOVA (WAKO MACEDONIA) |
042 | 1/1 | KL - Older cadets (female) +65 | TEODORA BUTKOVIĆ (KBK Borac Banja Luka) |
PTF 0:3 | ALEKSANDRA RAPAIC (KBS "Spartanac" Zitiste) |
043 | 1/8 | KL - Juniors (male) -57 | DŽAN KLISURA (KBV FOJNICA) |
PTF 0:3 | ANES BRULIC (Sandzak Warriors Novi Pazar) |
044 | 1/4 | KL - Juniors (male) -57 | KRISZTOFER SZÁSZ (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | RIZOV FILIP (WAKO MACEDONIA) |
045 | 1/4 | KL - Juniors (male) -57 | ANES BRULIC (Sandzak Warriors Novi Pazar) |
PTF 0:3 | ALEXANDER DIDENKÓ (Nyergesujfalu SE) |
046 | 1/4 | KL - Juniors (male) -57 | AHMED BULJINA (KBV FOJNICA) |
PTF 0:3 | MIHAIL DIMITROV (WAKO MACEDONIA) |
047 | 1/4 | KL - Juniors (male) -57 | PATRIK GRÜNCZEISZ (Controll SportClub Szombathely) |
AB 3:0 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
048 | 1/2 | KL - Juniors (male) -57 | ALEXANDER DIDENKÓ (Nyergesujfalu SE) |
PTF 1:2 | KRISZTOFER SZÁSZ (Controll SportClub Szombathely) |
049 | 1/2 | KL - Juniors (male) -57 | MIHAIL DIMITROV (WAKO MACEDONIA) |
PTF 3:0 | PATRIK GRÜNCZEISZ (Controll SportClub Szombathely) |
050 | 1/8 | KL - Juniors (male) -63 | SLOBODAN BJELIČIĆ (KBS Rudar Stanari) |
PTF 3:0 | BRANKO MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
051 | 1/1 | KL - Juniors (male) -57 | KRISZTOFER SZÁSZ (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | MIHAIL DIMITROV (WAKO MACEDONIA) |
052 | 1/4 | KL - Juniors (male) -63 | SLOBODAN BJELIČIĆ (KBS Rudar Stanari) |
PTF 1:2 | DARKO VASILJEVIC (Kickboxing klub gong prijedor) |
053 | 1/4 | KL - Juniors (male) -63 | PETAR PETROVIC (Anarchy Gym) |
PTF 0:3 | DINKO HALILAGIĆ ("ZINO" ) |
054 | 1/4 | KL - Juniors (male) -63 | BURIM RUFATI (WAKO MACEDONIA) |
PTF 0:3 | MILÀN HABDA (Controll SportClub Szombathely) |
055 | 1/4 | KL - Juniors (male) -63 | ADNAN HALILOVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 0:3 | SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDATOR DOBOJ) |
056 | 1/2 | KL - Juniors (male) -63 | DARKO VASILJEVIC (Kickboxing klub gong prijedor) |
AB 0:3 | DINKO HALILAGIĆ ("ZINO" ) |
057 | 1/2 | KL - Juniors (male) -63 | MILÀN HABDA (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 1:2 | SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDATOR DOBOJ) |
058 | 1/4 | KL - Juniors (male) -69 | DÁNIEL HEGYESI (Esztergomi KBSE) |
PTF 3:0 | ELDAR HALILOVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
059 | 1/1 | KL - Juniors (male) -63 | DINKO HALILAGIĆ ("ZINO" ) |
PTF 2:1 | SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDATOR DOBOJ) |
060 | 1/4 | KL - Juniors (male) -69 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
AB 3:0 | BRANKO DJUKIĆ (Klub borilačkih sportova "Rudar") |
061 | 1/4 | KL - Juniors (male) -69 | MARTIN HAMMER (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
PTF 3:0 | STEFAN SANDEV (WAKO MACEDONIA) |
062 | 1/2 | KL - Juniors (male) -69 | DÁNIEL HEGYESI (Esztergomi KBSE) |
AB 0:3 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
063 | 1/2 | KL - Juniors (male) -69 | MARTIN HAMMER (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
AB 3:0 | ARMIN ALKAZ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
064 | 1/4 | KL - Juniors (male) -74 | BLASHKO PETKOVSKI (WAKO MACEDONIA) |
PTF 0:3 | EMANUEL SZMOLEK (Controll SportClub Szombathely) |
065 | 1/1 | KL - Juniors (male) -69 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 0:3 | MARTIN HAMMER (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
066 | 1/4 | KL - Juniors (male) -74 | MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 2:1 | DRAGOMIR VESELINOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
067 | 1/2 | KL - Juniors (male) -74 | EMANUEL SZMOLEK (Controll SportClub Szombathely) |
WO 3:0 | EDNAN AGIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
068 | 1/2 | KL - Juniors (male) -74 | MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
AB 3:0 | SAŠA KARAJICA (Klub borilačkih sportova "Rudar") |
069 | 1/2 | KL - Juniors (male) -79 | SINISA POPOVIC (Klub borilackih vjestina "Derventa") |
PTF 3:0 | AZRET ZEKIRI (WAKO MACEDONIA) |
070 | 1/2 | KL - Juniors (male) -79 | MARKO PEJIC (Klub borilackih vjestina "Derventa") |
PTF 1:2 | EMANUEL SZMOLEK (Controll SportClub Szombathely) |
071 | 1/1 | KL - Juniors (male) -74 | EMANUEL SZMOLEK (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
072 | 1/1 | KL - Juniors (male) -79 | SINISA POPOVIC (Klub borilackih vjestina "Derventa") |
PTF 3:0 | EMANUEL SZMOLEK (Controll SportClub Szombathely) |
073 | 1/1 | KL - Juniors (male) -84 | DURAK ASANI (WAKO MACEDONIA) |
AB 3:0 | SRDJAN VUČKOVAC (Klub borilačkih sportova "Rudar") |
074 | 1/1 | KL - Juniors (male) -89 | PEJO GUBERAC (2002 - Odzak) |
WO 0:3 | ELVEDIN UNKIĆ (KBS Borac Jelah) |
075 | 1/2 | KL - Juniors (female) -55 | PETRA VANCSIK (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | AMIRA KUNALIĆ (PREDATOR DOBOJ) |
076 | 1/2 | KL - Juniors (female) -55 | ANAMARIJA RADMAN (Kickboxing klub BITLIS) |
PTF 0:3 | ŠEJLA ORAŠČANIN ("ZINO" ) |
077 | 1/2 | KL - Juniors (female) -60 | ANAMARIJA ČVRK (KUTINA) |
PTF 3:0 | ALEKSANDRA SPASESKI (KBV SEVNICA) |
078 | 1/2 | KL - Juniors (female) -60 | SOFIJANA MARKOVSKA (WAKO MACEDONIA) |
PTF 2:1 | TEJA CESAR (KBV SEVNICA) |
079 | 1/1 | KL - Juniors (female) -55 | PETRA VANCSIK (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 0:3 | ŠEJLA ORAŠČANIN ("ZINO" ) |
080 | 1/1 | KL - Juniors (female) -60 | ANAMARIJA ČVRK (KUTINA) |
PTF 3:0 | SOFIJANA MARKOVSKA (WAKO MACEDONIA) |
081 | 1/1 | KL - Juniors (female) -65 | NOVKA ČOPRKA (Klub borilačkih sportova "Rudar") |
AB 0:3 | NEJRA RAHMANOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
082 | 1/1 | KL - Seniors (male) -57 | PATRIK GRÜNCZEISZ (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | ANIS BAJRAMOVIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
083 | 1/2 | KL - Seniors (male) -63 | AGO ARTUKOVIC (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
AB 0:3 | NIJAZ LJUBIJANKIĆ ("ZINO" ) |
084 | 1/2 | KL - Seniors (male) -69 | SELMIR DELIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 3:0 | BAJROM RAMADANI (WAKO MACEDONIA) |
085 | 1/1 | KL - Seniors (male) -63 | NIJAZ LJUBIJANKIĆ ("ZINO" ) |
AB 3:0 | AMAR NUROVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
086 | 1/1 | KL - Seniors (male) -69 | SELMIR DELIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 3:0 | MANOJLOVSKI NENAD (WAKO MACEDONIA) |
087 | 1/2 | KL - Seniors (male) -74 | BENJAMIN DIZDAREVIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
AB 3:0 | MILOS KOVACEVIC (KBS Winer Prijedor) |
088 | 1/2 | KL - Seniors (male) -74 | MARIO MARIJANOVIC (DESPOT PRNJAVOR) |
AB 0:3 | MATEJ ŠIŠKO (GOLDEN GLORY LIVNO) |
089 | 1/2 | KL - Seniors (male) -79 | DEJAN ĐOKIĆ (KBS Rudar Stanari) |
PTF 3:0 | HAMZA MALKOČ (KBS Ljutoc Orasac) |
090 | 1/2 | KL - Seniors (male) -79 | VELID BLAZEVIC (Kickboxing klub gong prijedor) |
PTF 1:2 | STUPAC ENVER (KBS Ljutoc Orasac) |
091 | 1/1 | KL - Seniors (male) -74 | BENJAMIN DIZDAREVIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 0:3 | MATEJ ŠIŠKO (GOLDEN GLORY LIVNO) |
092 | 1/1 | KL - Seniors (male) -79 | DEJAN ĐOKIĆ (KBS Rudar Stanari) |
PTF 3:0 | STUPAC ENVER (KBS Ljutoc Orasac) |
093 | 1/1 | KL - Seniors (male) -84 | FILIP NAKOVSKI (WAKO MACEDONIA) |
PTF 3:0 | ŽAN HIŽMAN (KBV SEVNICA) |
094 | 1/1 | KL - Seniors (male) -89 | TAKI GOGOV (WAKO MACEDONIA) |
PTF 0:3 | MAHIR TURKO (KBV FOJNICA) |
096 | 1/1 | KL - Seniors (male) +94 | ADIS ZULIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
AB 0:3 | NEMANJA POPOVIĆ KMET (Free Fighters Gym) |
097 | 1/2 | KL - Seniors (female) -55 | SELMA HOROZOVIĆ (Kick-box klub Prijedor) |
AB 0:3 | PETRA VANCSIK (Controll SportClub Szombathely) |
098 | 1/4 | KL - Seniors (female) -60 | MARUŠA CRNIĆ (KBV SEVNICA) |
PTF 0:3 | ANAMARIJA ČVRK (KUTINA) |
099 | 1/1 | KL - Seniors (female) -55 | PETRA VANCSIK (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | ADELINA HRNJICA (KBS Ljutoc Orasac) |
100 | 1/4 | KL - Seniors (female) -60 | TODOROVA STEFANI (WAKO MACEDONIA) |
PTF 3:0 | MAJDA HRNJICA (KBS Ljutoc Orasac) |
101 | 1/2 | KL - Seniors (female) -60 | ANAMARIJA ČVRK (KUTINA) |
AB 3:0 | NINA KOROMAN (KBK Pobednik Beograd) |
102 | 1/2 | KL - Seniors (female) -60 | TODOROVA STEFANI (WAKO MACEDONIA) |
PTF 2:1 | MERISA ALJIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
103 | 1/1 | KL - Seniors (female) -60 | ANAMARIJA ČVRK (KUTINA) |
PTF 3:0 | TODOROVA STEFANI (WAKO MACEDONIA) |